708815-2026 - Competition
Netherlands – Vehicle-fleet management services – Integrale regie- en beheerdienst voor Reparatie, Onderhoud en Bandenservice Voertuigen GAD
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Integrale regie- en beheerdienst voor Reparatie, Onderhoud en Bandenservice Voertuigen GAD
Description: De opdracht betreft een integrale regie- en beheerdienst voor reparatie-, onderhoud- en bandenservice aan de voertuigen van Opdrachtgever. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de coördinatie, planning, kostenbewaking, kwaliteitsbewaking, registratie en rapportage van de werkzaamheden. Opdrachtnemer geeft opdracht aan geselecteerde Servicepartners voor de feitelijke uitvoeringswerkzaamheden. De opdracht heeft betrekking op circa 64 voertuigen De opdracht heeft betrekking op circa 64 voertuigen
Internal identifier: 26018272
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europese openbare procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50111100 Vehicle-fleet management services
Additional classification (cpv): 50111110 Vehicle-fleet-support services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: De opdracht betreft een integrale regie- en beheerdienst voor reparatie-, onderhoud- en bandenservice aan de voertuigen van Opdrachtgever. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor de coördinatie, planning, kostenbewaking, kwaliteitsbewaking, registratie en rapportage van de werkzaamheden. Opdrachtnemer geeft opdracht aan geselecteerde Servicepartners voor de feitelijke uitvoeringswerkzaamheden. De opdracht heeft betrekking op circa 64 voertuigen
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingen van de opdracht zijn mogelijk