See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa, montaż oraz uruchomienie fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych, z podziałem na 7 części, na potrzeby Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej Miasta Kielce
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż oraz uruchomienie, fabrycznie nowych, agregatów prądotwórczych na terenie Gminy Kielce, spełniających wymagania techniczne, jakościowe i funkcjonalne określone w OPZ, z podziałem na 7 części: - część 1 zamówienia pn.: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego 240 - 280 kW – 1 sztuka, - część 2 zamówienia pn.: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego na podwoziu jezdnym kołowym 80-120 kW - 2 sztuki, - część 3 zamówienia pn.: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatów prądotwórczych na podwoziu jezdnym kołowym 80-120 kW - 3 sztuki, - część 4 zamówienia pn.: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatów prądotwórczych na podwoziu jezdnym kołowym 40-60 kW - 3 sztuki, - część 5 zamówienia pn.: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatów prądotwórczych na podwoziu jezdnym kołowym 40-60 kW - 3 sztuki, - część 6 zamówienia pn.: Zakup, dostawa i uruchomienie agregatów prądotwórczych inwerterowych 5-15 kW - 3 sztuki, - część 7 zamówienia pn.: Zakup, dostawa i uruchomienie agregatów prądotwórczych inwerterowych 5-15 kW - 3 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31120000 Generators
Additional classification (cpv): 31122000 Generator units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego 240 - 280 kW – 1 sztuka,
Description: CZĘŚCI I ZAMÓWIENIA PN.: ZAKUP, DOSTAWA, MONTAŻ ORAZ URUCHOMIENIE AGREGATU W PRZEDZIALE MOCY 240-280 KW - 1 SZTUKA. Przedmiotem zamówienia jest: I. Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego o następujących parametrach: 1. Moc maksymalna nie mniejsza niż: 320 kVA/280 kW (dla 400V); 2. Moc ciągła nie mniejsza niż: 280 kVA/240 kW (dla 400V); 3. Częstotliwość: 50 Hz; 4. Napięcie: 230/400 V; 5. Paliwo: olej napędowy; 6. Silnik spełnia normę emisji spalin Stage V dla silników w maszynach nieprzeznaczonych do ruchu drogowego; 7. Silnik wysokoprężny minimum 4 cylindrowy; 8. Pojemność zbiornika paliwa: minimum 250 l; 9. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 10. Agregat w obudowie wyciszonej; 11. Agregat wyposażony w panel automatyki zabezpieczony przed dostępem osób trzecich; 12. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 13. Agregat w obudowie odpornej na czynniki atmosferyczne, przystosowany do przechowywania na wolnym powietrzu w miejscu niezadaszonym przystosowany do eksploatacji we wszystkich porach roku w warunkach atmosferycznych spotykanych w polskiej strefie klimatycznej; 14. Agregat wyposażony w listwę odbioru mocy oraz minimum dwa gniazda na obudowie: 32A 5P oraz 16A 3P; 15. Głośność z 7 m nie przekraczająca 83 dB; 16. Podgrzewany blok silnika ułatwiające rozruch; 17. Ładowanie akumulatora rozruchowego w trybie czuwania; 18. Agregat uruchamiany automatycznie przy braku zasilnia z sieci i wyłączany automatycznie w momencie powrotu zasilania z sieci dystrybucyjnej energii elektrycznej; 19. Panel sterowania obsługiwany w języku polskim; 20. Prądnica synchroniczna, bezszczotkowa, o stopniu ochrony minimum IP23, posiadająca 100% uzwojenie miedziane (Cu) z pełną stabilizacją napięcia i częstotliwości (+/- 2%); Numer referencyjny: 28/PN/2026 21. Agregat wyposażony w silnik z pompą oleju (wymuszone smarowanie), filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, rozruch elektryczny, czujnik poziomu oleju, czujnik ciśnienia oleju, woltomierz, amperomierz, wyłącznik główny oraz automatykę SZR; 22. Agregat fabrycznie nowy, zaopatrzony w płyny eksploatacyjne (w tym paliwo - zatankowany pełny zbiornik), akumulatory itp. – urządzenie kompletne, gotowe do eksploatacji. 23. Gwarancja jako kryterium oceny ofert opisane w SWZ. Gwarancja na oferowany agregat musi obejmować wszystkie podzespoły łącznie z silnikiem i prądnicą oraz przyczepą; II. Wykonanie prób rozruchowych agregatu oraz pomiarów odbiorczych instalacji elektrycznej potwierdzonych protokołami, paliwo na cele uruchomienia po stronie Wykonawcy. III. Przeprowadzenie szkolenia osób wyznaczonych do obsługi agregatu prądotwórczego potwierdzonego zaświadczeniami z odbycia szkolenia wraz z jego zakresem. IV. Wykonawca w dniu odbioru zobowiązany jest do dostarczenia dokumentacji powykonawczej, zawierającej w szczególności: 1.Wszelkie deklaracje i aprobaty techniczne, certyfikaty i dokumenty dopuszczenia do obrotu na obszarze Unii Europejskiej zastosowanych materiałów i podzespołów elektrycznych. Karta gwarancyjna agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją techniczno-ruchową, kartą katalogową. Dokumentację powykonawczą należy wykonać i przekazać Zamawiającemu w wersji papierowej – dokumentacja w języku polskim. 2.Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny powinien znajdować się na terytorium Polski (do oferty należy dołączyć wykaz punktów serwisowych). 3.Wykonawca przekaże Zamawiającemu komplet dokumentów umożliwiających rejestrację przyczepy. V. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania okresowych przeglądów gwarancyjnych agregatów prądotwórczych w terminach i zgodnie z zakresem przewidzianym dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcją eksploatacji producenta. Przeglądy gwarancyjne wykonywane będę przez cały okres trwania gwarancji zadeklarowany w ofercie. Informację o zamiarze wykonania przeglądu należy przekazać do Zamawiającego na co najmniej 4 dni robocze przed jego planowanym terminem. Każdy przegląd należy potwierdzić protokołem przeglądu gwarancyjnego z wyszczególnionym wykazem wykonanych prac. Protokół z przeglądu gwarancyjnego należy dostarczyć do Zamawiającego w termin.ie do 7 dni roboczych licząc od dnia wykonania przeglądu. Za dojazd serwisu, materiały eksploatacyjne oraz robociznę w czasie gwarancji, Wykonawca nie będzie pobierał opłat. Dostarczenie zestawu w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia.
Options:
Description of the options: Brak
Lot: LOT-0002
Title: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatu prądotwórczego na podwoziu jezdnym kołowym 80-120 kW - 2 sztuki,
Description: CZĘŚCI II ZAMÓWIENIA PN.: ZAKUP, DOSTAWA, MONTAŻ ORAZ URUCHOMIENIE AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA PODWOZIU JEZDNYM KOŁOWYM W PRZEDZIALE MOCY 80-120 KW – 2 SZTUKI. Przedmiotem zamówienia jest: I. Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych o następujących parametrach: 1. Moc maksymalna nie mniejsza niż: 120 kVA/100 kW (dla 400V); 2. Moc ciągła nie mniejsza niż: 100 kVA/80 kW (dla 400V); Numer referencyjny: 28/PN/2026 3. Częstotliwość: 50 Hz; 4. Napięcie: 230/400 V; 5. Paliwo: olej napędowy; 6. Silnik spełnia normę emisji spalin Stage V dla silników w maszynach nieprzeznaczonych do ruchu drogowego; 7. Silnik wysokoprężny minimum 4 cylindrowy; 8. Pojemność zbiornika paliwa: minimum 180 l; 9. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 10. Agregat w obudowie wyciszonej; 11. Agregat wyposażony w panel automatyki zabezpieczony przed dostępem osób trzecich; 12. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 13. Agregat w obudowie odpornej na czynniki atmosferyczne, przystosowany do przechowywania na wolnym powietrzu w miejscu niezadaszonym przystosowany do eksploatacji we wszystkich porach roku w warunkach atmosferycznych spotykanych w polskiej strefie klimatycznej; 14. Agregat wyposażony w listwę odbioru mocy oraz minimum dwa gniazda na obudowie: 32A 5P oraz 16A 3P; 15. Głośność z 7 m nie przekraczająca 82 dB; 16. Podgrzewany blok silnika ułatwiające rozruch; 17. Ładowanie akumulatora rozruchowego w trybie czuwania; 18. Agregat uruchamiany automatycznie przy braku zasilnia z sieci i wyłączany automatycznie w momencie powrotu zasilania z sieci dystrybucyjnej energii elektrycznej; 19. Panel sterowania obsługiwany w języku polskim; 20. Prądnica synchroniczna, bezszczotkowa, o stopniu ochrony minimum IP23, posiadająca 100% uzwojenie miedziane (Cu) z pełną stabilizacją napięcia i częstotliwości (+/- 2%); 21. Agregat wyposażony w silnik z pompą oleju (wymuszone smarowanie), filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, rozruch elektryczny, czujnik poziomu oleju, czujnik ciśnienia oleju, woltomierz, amperomierz, wyłącznik główny oraz automatykę SZR; 22. Agregat fabrycznie nowy, zaopatrzony w płyny eksploatacyjne (w tym paliwo - zatankowany pełny zbiornik), akumulatory itp. – urządzenie kompletne, gotowe do eksploatacji. 23. Gwarancja jako kryterium oceny ofert opisane w SWZ. Gwarancja na oferowany agregat musi obejmować wszystkie podzespoły łącznie z silnikiem i prądnicą oraz przyczepą; II. Montaż i uruchomienie agregatów prądotwórczych: Agregat dostarczony na przyczepie 2 - osiowej, z homologacją, o parametrach i wyposażeniu: 1. rama przyczepy ocynkowana, zabezpieczona antykorozyjnie; 2. hamulec najazdowy; Numer referencyjny: 28/PN/2026 3. komplet oświetlenia; 4. dyszel, zaczep kulowy; 5. koło manewrowe; 6. podpory do stabilizacji ustawienia agregatu w czasie pracy; Montaż agregatu na przyczepie oraz dostarczenie zestawów w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia. III. Wykonanie prób rozruchowych agregatów oraz pomiarów odbiorczych instalacji elektrycznej potwierdzonych protokołami, paliwo na cele uruchomienia po stronie Wykonawcy. IV. Przeprowadzenie szkolenia osób wyznaczonych do obsługi agregatu prądotwórczego potwierdzonego zaświadczeniami z odbycia szkolenia wraz z jego zakresem. V. Wykonawca w dniu odbioru zobowiązany jest do dostarczenia dokumentacji powykonawczej, zawierającej w szczególności: 1.Wszelkie deklaracje i aprobaty techniczne, certyfikaty i dokumenty dopuszczenia do obrotu na obszarze Unii Europejskiej zastosowanych materiałów i podzespołów elektrycznych. Karta gwarancyjna agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją techniczno-ruchową, kartą katalogową. Dokumentację powykonawczą należy wykonać i przekazać Zamawiającemu w wersji papierowej – dokumentacja w języku polskim. 2.Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny powinien znajdować się na terytorium Polski (do oferty należy dołączyć wykaz punktów serwisowych). 3.Wykonawca przekaże Zamawiającemu komplet dokumentów umożliwiających rejestrację przyczepy. VI. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania okresowych przeglądów gwarancyjnych agregatów prądotwórczych w terminach i zgodnie z zakresem przewidzianym dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcją eksploatacji producenta. Przeglądy gwarancyjne wykonywane będę przez cały okres trwania gwarancji zadeklarowany w ofercie. Informację o zamiarze wykonania przeglądu należy przekazać do Zamawiającego na co najmniej 4 dni robocze przed jego planowanym terminem. Każdy przegląd należy potwierdzić protokołem przeglądu gwarancyjnego z wyszczególnionym wykazem wykonanych prac. Protokół z przeglądu gwarancyjnego należy dostarczyć do Zamawiającego w termin.ie do 7 dni roboczych licząc od dnia wykonania przeglądu. Za dojazd serwisu, materiały eksploatacyjne oraz robociznę w czasie gwarancji, Wykonawca nie będzie pobierał opłat. Dostarczenie zestawu w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia.
Lot: LOT-0003
Title: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatów prądotwórczych na podwoziu jezdnym kołowym 80-120 kW - 3 sztuki,
Description: CZĘŚCI III ZAMÓWIENIA PN.: ZAKUP, DOSTAWA, MONTAŻ ORAZ URUCHOMIENIE AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA PODWOZIU JEZDNYM KOŁOWYM W PRZEDZIALE MOCY 80-120 KW – 3 SZTUKI. Przedmiotem zamówienia jest: I. Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych o następujących parametrach: 24. Moc maksymalna nie mniejsza niż: 120 kVA/100 kW (dla 400V); 25. Moc ciągła nie mniejsza niż: 100 kVA/80 kW (dla 400V); 26. Częstotliwość: 50 Hz; 27. Napięcie: 230/400 V; 28. Paliwo: olej napędowy; Numer referencyjny: 28/PN/2026 29. Silnik spełnia normę emisji spalin Stage V dla silników w maszynach nieprzeznaczonych do ruchu drogowego; 30. Silnik wysokoprężny minimum 4 cylindrowy; 31. Pojemność zbiornika paliwa: minimum 180 l; 32. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 33. Agregat w obudowie wyciszonej; 34. Agregat wyposażony w panel automatyki zabezpieczony przed dostępem osób trzecich; 35. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 36. Agregat w obudowie odpornej na czynniki atmosferyczne, przystosowany do przechowywania na wolnym powietrzu w miejscu niezadaszonym przystosowany do eksploatacji we wszystkich porach roku w warunkach atmosferycznych spotykanych w polskiej strefie klimatycznej; 37. Agregat wyposażony w listwę odbioru mocy oraz minimum dwa gniazda na obudowie: 32A 5P oraz 16A 3P; 38. Głośność z 7 m nie przekraczająca 82 dB; 39. Podgrzewany blok silnika ułatwiające rozruch; 40. Ładowanie akumulatora rozruchowego w trybie czuwania; 41. Agregat uruchamiany automatycznie przy braku zasilnia z sieci i wyłączany automatycznie w momencie powrotu zasilania z sieci dystrybucyjnej energii elektrycznej; 42. Panel sterowania obsługiwany w języku polskim; 43. Prądnica synchroniczna, bezszczotkowa, o stopniu ochrony minimum IP23, posiadająca 100% uzwojenie miedziane (Cu) z pełną stabilizacją napięcia i częstotliwości (+/- 2%); 44. Agregat wyposażony w silnik z pompą oleju (wymuszone smarowanie), filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, rozruch elektryczny, czujnik poziomu oleju, czujnik ciśnienia oleju, woltomierz, amperomierz, wyłącznik główny oraz automatykę SZR; 45. Agregat fabrycznie nowy, zaopatrzony w płyny eksploatacyjne (w tym paliwo - zatankowany pełny zbiornik), akumulatory itp. – urządzenie kompletne, gotowe do eksploatacji. 46. Gwarancja jako kryterium oceny ofert opisane w SWZ. Gwarancja na oferowany agregat musi obejmować wszystkie podzespoły łącznie z silnikiem i prądnicą oraz przyczepą; II. Montaż i uruchomienie agregatów prądotwórczych: Agregat dostarczony na przyczepie 2 - osiowej, z homologacją, o parametrach i wyposażeniu: 7. rama przyczepy ocynkowana, zabezpieczona antykorozyjnie; 8. hamulec najazdowy; 9. komplet oświetlenia; 10. dyszel, zaczep kulowy; 11. koło manewrowe; 12. podpory do stabilizacji ustawienia agregatu w czasie pracy; Numer referencyjny: 28/PN/2026 Montaż agregatu na przyczepie oraz dostarczenie zestawów w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia. III. Wykonanie prób rozruchowych agregatów oraz pomiarów odbiorczych instalacji elektrycznej potwierdzonych protokołami, paliwo na cele uruchomienia po stronie Wykonawcy. IV. Przeprowadzenie szkolenia osób wyznaczonych do obsługi agregatu prądotwórczego potwierdzonego zaświadczeniami z odbycia szkolenia wraz z jego zakresem. V. Wykonawca w dniu odbioru zobowiązany jest do dostarczenia dokumentacji powykonawczej, zawierającej w szczególności: 4.Wszelkie deklaracje i aprobaty techniczne, certyfikaty i dokumenty dopuszczenia do obrotu na obszarze Unii Europejskiej zastosowanych materiałów i podzespołów elektrycznych. Karta gwarancyjna agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją techniczno-ruchową, kartą katalogową. Dokumentację powykonawczą należy wykonać i przekazać Zamawiającemu w wersji papierowej – dokumentacja w języku polskim. 5.Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny powinien znajdować się na terytorium Polski (do oferty należy dołączyć wykaz punktów serwisowych). 6.Wykonawca przekaże Zamawiającemu komplet dokumentów umożliwiających rejestrację przyczepy. VI. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania okresowych przeglądów gwarancyjnych agregatów prądotwórczych w terminach i zgodnie z zakresem przewidzianym dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcją eksploatacji producenta. Przeglądy gwarancyjne wykonywane będę przez cały okres trwania gwarancji zadeklarowany w ofercie. Informację o zamiarze wykonania przeglądu należy przekazać do Zamawiającego na co najmniej 4 dni robocze przed jego planowanym terminem. Każdy przegląd należy potwierdzić protokołem przeglądu gwarancyjnego z wyszczególnionym wykazem wykonanych prac. Protokół z przeglądu gwarancyjnego należy dostarczyć do Zamawiającego w termin.ie do 7 dni roboczych licząc od dnia wykonania przeglądu. Za dojazd serwisu, materiały eksploatacyjne oraz robociznę w czasie gwarancji, Wykonawca nie będzie pobierał opłat. Dostarczenie zestawu w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia.
Lot: LOT-0004
Title: Zakup, dostawa, montaż oraz uruchomienie agregatów prądotwórczych na podwoziu jezdnym kołowym 40-60 kW - 3 sztuki,
Description: CZĘŚCI IV ZAMÓWIENIA PN.: ZAKUP, DOSTAWA, MONTAŻ ORAZ URUCHOMIENIE AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA PODWOZIU JEZDNYM KOŁOWYM W PRZEDZIALE MOCY 40-60 KW – 3 SZTUKI. Przedmiotem zamówienia jest: I. Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych o następujących parametrach: 1. Moc maksymalna nie mniejsza niż: 52 kVA/42 kW (dla 400V); 2. Moc ciągła nie mniejsza niż: 50 kVA/40 kW (dla 400V); 3. Częstotliwość: 50 Hz; 4. Napięcie: 230/400 V; 5. Paliwo: olej napędowy; 6. Silnik spełnia normę emisji spalin Stage V dla silników w maszynach nieprzeznaczonych do ruchu drogowego; 7. Silnik wysokoprężny minimum 4 cylindrowy; Numer referencyjny: 28/PN/2026 8. Pojemność zbiornika paliwa: minimum 100 l; 9. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 10. Agregat w obudowie wyciszonej; 11. Agregat wyposażony w panel automatyki zabezpieczony przed dostępem osób trzecich; 12. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 13. Agregat w obudowie odpornej na czynniki atmosferyczne, przystosowany do przechowywania na wolnym powietrzu w miejscu niezadaszonym przystosowany do eksploatacji we wszystkich porach roku w warunkach atmosferycznych spotykanych w polskiej strefie klimatycznej; 14. Agregat wyposażony w listwę odbioru mocy oraz minimum dwa gniazda na obudowie: 32A 5P oraz 16A 3P; 15. Głośność z 7 m nie przekraczająca 83 dB; 16. Podgrzewany blok silnika ułatwiające rozruch; 17. Ładowanie akumulatora rozruchowego w trybie czuwania; 18. Agregat uruchamiany automatycznie przy braku zasilnia z sieci i wyłączany automatycznie w momencie powrotu zasilania z sieci dystrybucyjnej energii elektrycznej; 19. Panel sterowania obsługiwany w języku polskim; 20. Prądnica synchroniczna, bezszczotkowa, o stopniu ochrony minimum IP23, posiadająca 100% uzwojenie miedziane (Cu) z pełną stabilizacją napięcia i częstotliwości (+/- 2%); 21. Agregat wyposażony w silnik z pompą oleju (wymuszone smarowanie), filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, rozruch elektryczny, czujnik poziomu oleju, czujnik ciśnienia oleju, woltomierz, amperomierz, wyłącznik główny oraz automatykę SZR; 22. Agregat fabrycznie nowy, zaopatrzony w płyny eksploatacyjne (w tym paliwo - zatankowany pełny zbiornik), akumulatory itp. – urządzenie kompletne, gotowe do eksploatacji. 23. Gwarancja jako kryterium oceny ofert opisane w SWZ. Gwarancja na oferowany agregat musi obejmować wszystkie podzespoły łącznie z silnikiem i prądnicą oraz przyczepą; II. Montaż i uruchomienie agregatów prądotwórczych: Agregat dostarczony na przyczepie 1 lub 2 - osiowej, z homologacją, o parametrach i wyposażeniu: 1. rama przyczepy ocynkowana, zabezpieczona antykorozyjnie; 2. hamulec najazdowy; 3. komplet oświetlenia; 4. dyszel, zaczep kulowy; 5. koło manewrowe; 6. podpory do stabilizacji ustawienia agregatu w czasie pracy; Montaż agregatu na przyczepie oraz dostarczenie zestawów w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia. Numer referencyjny: 28/PN/2026 III. Wykonanie prób rozruchowych agregatów oraz pomiarów odbiorczych instalacji elektrycznej potwierdzonych protokołami, paliwo na cele uruchomienia po stronie Wykonawcy. IV. Przeprowadzenie szkolenia osób wyznaczonych do obsługi agregatu prądotwórczego potwierdzonego zaświadczeniami z odbycia szkolenia wraz z jego zakresem. V. Wykonawca w dniu odbioru zobowiązany jest do dostarczenia dokumentacji powykonawczej, zawierającej w szczególności: 1.Wszelkie deklaracje i aprobaty techniczne, certyfikaty i dokumenty dopuszczenia do obrotu na obszarze Unii Europejskiej zastosowanych materiałów i podzespołów elektrycznych. Karta gwarancyjna agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją techniczno-ruchową, kartą katalogową. Dokumentację powykonawczą należy wykonać i przekazać Zamawiającemu w wersji papierowej – dokumentacja w języku polskim. 2.Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny powinien znajdować się na terytorium Polski (do oferty należy dołączyć wykaz punktów serwisowych). 3.Wykonawca przekaże Zamawiającemu komplet dokumentów umożliwiających rejestrację przyczepy. VI. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania okresowych przeglądów gwarancyjnych agregatów prądotwórczych w terminach i zgodnie z zakresem przewidzianym dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcją eksploatacji producenta. Przeglądy gwarancyjne wykonywane będę przez cały okres trwania gwarancji zadeklarowany w ofercie. Informację o zamiarze wykonania przeglądu należy przekazać do Zamawiającego na co najmniej 4 dni robocze przed jego planowanym terminem. Każdy przegląd należy potwierdzić protokołem przeglądu gwarancyjnego z wyszczególnionym wykazem wykonanych prac. Protokół z przeglądu gwarancyjnego należy dostarczyć do Zamawiającego w termin.ie do 7 dni roboczych licząc od dnia wykonania przeglądu. Za dojazd serwisu, materiały eksploatacyjne oraz robociznę w czasie gwarancji, Wykonawca nie będzie pobierał opłat. Dostarczenie zestawu w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia.
Lot: LOT-0005
Description: CZĘŚCI V ZAMÓWIENIA PN.: ZAKUP, DOSTAWA, MONTAŻ ORAZ URUCHOMIENIE AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA PODWOZIU JEZDNYM KOŁOWYM W PRZEDZIALE MOCY 40-60 KW – 3 SZTUKI. Przedmiotem zamówienia jest: I. Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych o następujących parametrach: 24. Moc maksymalna nie mniejsza niż: 52 kVA/42 kW (dla 400V); 25. Moc ciągła nie mniejsza niż: 50 kVA/40 kW (dla 400V); 26. Częstotliwość: 50 Hz; 27. Napięcie: 230/400 V; 28. Paliwo: olej napędowy; 29. Silnik spełnia normę emisji spalin Stage V dla silników w maszynach nieprzeznaczonych do ruchu drogowego; 30. Silnik wysokoprężny minimum 4 cylindrowy; 31. Pojemność zbiornika paliwa: minimum 100 l; 32. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; Numer referencyjny: 28/PN/2026 33. Agregat w obudowie wyciszonej; 34. Agregat wyposażony w panel automatyki zabezpieczony przed dostępem osób trzecich; 35. Agregat przystosowany do pracy ciągłej; 36. Agregat w obudowie odpornej na czynniki atmosferyczne, przystosowany do przechowywania na wolnym powietrzu w miejscu niezadaszonym przystosowany do eksploatacji we wszystkich porach roku w warunkach atmosferycznych spotykanych w polskiej strefie klimatycznej; 37. Agregat wyposażony w listwę odbioru mocy oraz minimum dwa gniazda na obudowie: 32A 5P oraz 16A 3P; 38. Głośność z 7 m nie przekraczająca 83 dB; 39. Podgrzewany blok silnika ułatwiające rozruch; 40. Ładowanie akumulatora rozruchowego w trybie czuwania; 41. Agregat uruchamiany automatycznie przy braku zasilnia z sieci i wyłączany automatycznie w momencie powrotu zasilania z sieci dystrybucyjnej energii elektrycznej; 42. Panel sterowania obsługiwany w języku polskim; 43. Prądnica synchroniczna, bezszczotkowa, o stopniu ochrony minimum IP23, posiadająca 100% uzwojenie miedziane (Cu) z pełną stabilizacją napięcia i częstotliwości (+/- 2%); 44. Agregat wyposażony w silnik z pompą oleju (wymuszone smarowanie), filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, rozruch elektryczny, czujnik poziomu oleju, czujnik ciśnienia oleju, woltomierz, amperomierz, wyłącznik główny oraz automatykę SZR; 45. Agregat fabrycznie nowy, zaopatrzony w płyny eksploatacyjne (w tym paliwo - zatankowany pełny zbiornik), akumulatory itp. – urządzenie kompletne, gotowe do eksploatacji. 46. Gwarancja jako kryterium oceny ofert opisane w SWZ. Gwarancja na oferowany agregat musi obejmować wszystkie podzespoły łącznie z silnikiem i prądnicą oraz przyczepą; II. Montaż i uruchomienie agregatów prądotwórczych: Agregat dostarczony na przyczepie 1 lub 2 - osiowej, z homologacją, o parametrach i wyposażeniu: 7. rama przyczepy ocynkowana, zabezpieczona antykorozyjnie; 8. hamulec najazdowy; 9. komplet oświetlenia; 10. dyszel, zaczep kulowy; 11. koło manewrowe; 12. podpory do stabilizacji ustawienia agregatu w czasie pracy; Montaż agregatu na przyczepie oraz dostarczenie zestawów w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia. III. Wykonanie prób rozruchowych agregatów oraz pomiarów odbiorczych instalacji elektrycznej potwierdzonych protokołami, paliwo na cele uruchomienia po stronie Wykonawcy. Numer referencyjny: 28/PN/2026 IV. Przeprowadzenie szkolenia osób wyznaczonych do obsługi agregatu prądotwórczego potwierdzonego zaświadczeniami z odbycia szkolenia wraz z jego zakresem. V. Wykonawca w dniu odbioru zobowiązany jest do dostarczenia dokumentacji powykonawczej, zawierającej w szczególności: 4. Wszelkie deklaracje i aprobaty techniczne, certyfikaty i dokumenty dopuszczenia do obrotu na obszarze Unii Europejskiej zastosowanych materiałów i podzespołów elektrycznych. Karta gwarancyjna agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją techniczno-ruchową, kartą katalogową. Dokumentację powykonawczą należy wykonać i przekazać Zamawiającemu w wersji papierowej – dokumentacja w języku polskim. 5.Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny powinien znajdować się na terytorium Polski (do oferty należy dołączyć wykaz punktów serwisowych). 6.Wykonawca przekaże Zamawiającemu komplet dokumentów umożliwiających rejestrację przyczepy. VI. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania okresowych przeglądów gwarancyjnych agregatów prądotwórczych w terminach i zgodnie z zakresem przewidzianym dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcją eksploatacji producenta. Przeglądy gwarancyjne wykonywane będę przez cały okres trwania gwarancji zadeklarowany w ofercie. Informację o zamiarze wykonania przeglądu należy przekazać do Zamawiającego na co najmniej 4 dni robocze przed jego planowanym terminem. Każdy przegląd należy potwierdzić protokołem przeglądu gwarancyjnego z wyszczególnionym wykazem wykonanych prac. Protokół z przeglądu gwarancyjnego należy dostarczyć do Zamawiającego w termin.ie do 7 dni roboczych licząc od dnia wykonania przeglądu. Za dojazd serwisu, materiały eksploatacyjne oraz robociznę w czasie gwarancji, Wykonawca nie będzie pobierał opłat. Dostarczenie zestawu w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia.
Lot: LOT-0006
Title: Zakup, dostawa i uruchomienie agregatów prądotwórczych inwerterowych 5-15 kW - 3 sztuki,
Description: CZĘŚCI VI ZAMÓWIENIA PN.: ZAKUP, DOSTAWA I URUCHOMIENIE AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH INWERTEROWYCH W PRZEDZIALE MOCY 5-15 KW – 3 SZTUKI. I. Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego o następujących parametrach: 1. Moc maksymalna nie mniejsza niż: 5,5 kW; 2. Moc ciągła nie mniejsza niż: 5 kW; 3. Częstotliwość: 50 Hz; 4. Napięcie: DC 12 V/AC 230 V; 5. Paliwo: benzyna bezołowiowa Pb 95; 6. Silnik benzynowy czterosuwowy; 7. Pojemność zbiornika paliwa: minimum 14l; 8. Agregat w obudowie wyciszonej, osadzony na konstrukcji wyposażonej w koła transportowe i rączkę do transportu; 9. Agregat wyposażony rozruch elektryczny oraz ręczny; 10. Agregat wyposażony automatyczne wyłączenie przy niskim poziomie oleju oraz zabezpieczenie przeciążeniowe; 11. Agregat przystosowany do pracy ciągłej przez minimum 5h (przy 50% obciążenia); Numer referencyjny: 28/PN/2026 12. Agregat przystosowany do eksploatacji we wszystkich porach roku w warunkach atmosferycznych spotykanych w polskiej strefie klimatycznej; 13. Agregat wyposażony minimum 4 gniazda/wyjścia na obudowie, AC 230V: 32A 3P, 16A 3P oraz DC: 12V oraz USB; 14. Głośność z 7 m nie przekraczająca 72 dB, masa nie przekraczająca 58 kg; 15. Automatyczne ładowanie akumulatora rozruchowego własnego; 16. Panel sterowania obsługiwany w języku polskim, umożliwia stałe monitorowanie godzin pracy, napięcia, częstotliwości oraz obrotów; 17. W skład agregatu prądotwórczego powinna wchodzić instalacja paliwowa, smarowania, chłodzenia i elektryczno-rozruchowa oraz panel kontrolno-sterujący i wyłącznik główny; 18. Agregat fabrycznie nowy, zaopatrzony w płyny eksploatacyjne, akumulatory itp. – urządzenie kompletne, gotowe do eksploatacji. 19. Gwarancja jako kryterium oceny ofert opisane w SWZ. Gwarancja na oferowany agregat powinna obejmować wszystkie podzespoły łącznie z silnikiem i prądnicą oraz konstrukcją nośną i panelem sterowania; II. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania okresowych przeglądów gwarancyjnych agregatów prądotwórczych w terminach i zgodnie z zakresem przewidzianym dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcją eksploatacji producenta. Przeglądy gwarancyjne wykonywane będę przez cały okres trwania gwarancji zadeklarowany w ofercie. Informację o zamiarze wykonania przeglądu należy przekazać do Zamawiającego na co najmniej 4 dni robocze przed jego planowanym terminem. Każdy przegląd należy potwierdzić protokołem przeglądu gwarancyjnego z wyszczególnionym wykazem wykonanych prac. Protokół z przeglądu gwarancyjnego należy dostarczyć do Zamawiającego w termin.ie do 7 dni roboczych licząc od dnia wykonania przeglądu. Za dojazd serwisu, materiały eksploatacyjne oraz robociznę w czasie gwarancji, Wykonawca nie będzie pobierał opłat. Dostarczenie zestawu w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia. III. Wykonawca w dniu odbioru zobowiązany jest do dostarczenia dokumentacji powykonawczej, zawierającej w szczególności: 1.Wszelkie deklaracje i aprobaty techniczne, certyfikaty i dokumenty dopuszczenia do obrotu na obszarze Unii Europejskiej zastosowanych materiałów i podzespołów elektrycznych. Karta gwarancyjna agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją techniczno-ruchową, kartą katalogową. Dokumentację powykonawczą należy wykonać i przekazać Zamawiającemu w wersji papierowej – dokumentacja w języku polskim. 2.Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny powinien znajdować się na terytorium Polski (do oferty należy dołączyć wykaz punktów serwisowych).
Lot: LOT-0007
Title: Zakup, dostawa i uruchomienie agregatów prądotwórczych inwerterowych 5-15 kW - 3 sztuki.
Description: CZĘŚCI VII ZAMÓWIENIA PN.: ZAKUP, DOSTAWA I URUCHOMIENIE AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH INWERTEROWYCH W PRZEDZIALE MOCY 5-15 KW – 3 SZTUKI. I. Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego o następujących parametrach: 20. Moc maksymalna nie mniejsza niż: 5,5 kW; 21. Moc ciągła nie mniejsza niż: 5 kW; Numer referencyjny: 28/PN/2026 22. Częstotliwość: 50 Hz; 23. Napięcie: DC 12 V/AC 230 V; 24. Paliwo: benzyna bezołowiowa Pb 95; 25. Silnik benzynowy czterosuwowy; 26. Pojemność zbiornika paliwa: minimum 14l; 27. Agregat w obudowie wyciszonej, osadzony na konstrukcji wyposażonej w koła transportowe i rączkę do transportu; 28. Agregat wyposażony rozruch elektryczny oraz ręczny; 29. Agregat wyposażony automatyczne wyłączenie przy niskim poziomie oleju oraz zabezpieczenie przeciążeniowe; 30. Agregat przystosowany do pracy ciągłej przez minimum 5h (przy 50% obciążenia); 31. Agregat przystosowany do eksploatacji we wszystkich porach roku w warunkach atmosferycznych spotykanych w polskiej strefie klimatycznej; 32. Agregat wyposażony minimum 4 gniazda/wyjścia na obudowie, AC 230V: 32A 3P, 16A 3P oraz DC: 12V oraz USB; 33. Głośność z 7 m nie przekraczająca 72 dB, masa nie przekraczająca 58 kg; 34. Automatyczne ładowanie akumulatora rozruchowego własnego; 35. Panel sterowania obsługiwany w języku polskim, umożliwia stałe monitorowanie godzin pracy, napięcia, częstotliwości oraz obrotów; 36. W skład agregatu prądotwórczego powinna wchodzić instalacja paliwowa, smarowania, chłodzenia i elektryczno-rozruchowa oraz panel kontrolno-sterujący i wyłącznik główny; 37. Agregat fabrycznie nowy, zaopatrzony w płyny eksploatacyjne, akumulatory itp. – urządzenie kompletne, gotowe do eksploatacji. 38. Gwarancja jako kryterium oceny ofert opisane w SWZ. Gwarancja na oferowany agregat powinna obejmować wszystkie podzespoły łącznie z silnikiem i prądnicą oraz konstrukcją nośną i panelem sterowania; II. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania okresowych przeglądów gwarancyjnych agregatów prądotwórczych w terminach i zgodnie z zakresem przewidzianym dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcją eksploatacji producenta. Przeglądy gwarancyjne wykonywane będę przez cały okres trwania gwarancji zadeklarowany w ofercie. Informację o zamiarze wykonania przeglądu należy przekazać do Zamawiającego na co najmniej 4 dni robocze przed jego planowanym terminem. Każdy przegląd należy potwierdzić protokołem przeglądu gwarancyjnego z wyszczególnionym wykazem wykonanych prac. Protokół z przeglądu gwarancyjnego należy dostarczyć do Zamawiającego w termin.ie do 7 dni roboczych licząc od dnia wykonania przeglądu. Za dojazd serwisu, materiały eksploatacyjne oraz robociznę w czasie gwarancji, Wykonawca nie będzie pobierał opłat. Dostarczenie zestawu w miejsce wskazane przez zamawiającego w cenie zamówienia. III. Wykonawca w dniu odbioru zobowiązany jest do dostarczenia dokumentacji powykonawczej, zawierającej w szczególności: Numer referencyjny: 28/PN/2026 1.Wszelkie deklaracje i aprobaty techniczne, certyfikaty i dokumenty dopuszczenia do obrotu na obszarze Unii Europejskiej zastosowanych materiałów i podzespołów elektrycznych. Karta gwarancyjna agregatu prądotwórczego wraz z dokumentacją techniczno-ruchową, kartą katalogową. Dokumentację powykonawczą należy wykonać i przekazać Zamawiającemu w wersji papierowej – dokumentacja w języku polskim. 2.Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny powinien znajdować się na terytorium Polski (do oferty należy dołączyć wykaz punktów serwisowych).