709485-2026 - Competition
Poland – Chemical reagents – Dostawa testów diagnostycznych i odczynników dla Zakładu Diagnostyki Mikrobiologicznej na okres 24 miesięcy.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa testów diagnostycznych i odczynników dla Zakładu Diagnostyki Mikrobiologicznej na okres 24 miesięcy.
Description: 1. Przedmiot zamówienia stanowi: dostawa testów, odczynników i pożywek dla Zakładu Diagnostyki Mikrobiologicznej. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1-2 do SWZ. 4. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych. 5. Termin ważności zaoferowanych produktów -zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. 6. Wykonawca zapewnia, iż oferowany asortyment posiada aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu na rynku polskim (certyfikaty, atesty). 7. Wszystkie odczynniki wchodzące w skład testu musza mieć tę samą datę ważności. 8. Do pierwszej dostawy wymagane dokumenty świadczące o dopuszczeniu do obrotu w placówkach medycznych na terenie UE. 9. Do każdego opakowania testu należy dołączyć instrukcję wykonania testu w języku polskim.
Internal identifier: EO/EZ-2722/LXXXIV/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 38900000 Miscellaneous evaluation or testing instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Description: 1. Test immunochromatograficzny na obecność Rotawirusów i Adenowirusów w kale( op. a min. 10 max 25 oznaczeń)-500 oznaczeń 2. Test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania obecność Norowirusów grupy I i II w kale ( op. a min. 10 max 20 oznaczeń)-300 oznaczeń 3. Test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania dehydrogenazy glutaminianowej oraz toksyny A i toksyny B Clostridium difficile w kale (op. a min. 20 max. 50 oznaczeń)-750 oznaczeń. 4. Test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania obecność H. pylori w kale (op a min. 20 max 25 oznaczeń)-400 oznaczeń. 5. Test na wykrywanie przeciwciał heterofilnych mononukleozy zakaźnej w krwi pełnej, surowicy lub osoczu (op. a min. 20 max 25 oznaczeń)-120 oznaczeń 6. Test hemaglutynacyjny potwierdzający kiłę TPHA (op. a min. 100 max.200 ozn.)-10 000 oznaczeń 7. Test RPR na obecność reagin kiłowych w surowicy (osoczu) modyfikacja VDRL ( op. min 50 max 100 ozn.)-12 000 oznaczeń. 8. Test immunochromatograficzny, kasetkowy do wykrywania przeciwciał Ig G oraz Ig M przeciwko T. pallidum w surowicy/osoczu ( op. min 25 max 50 ozn.)-1 000 oznaczeń. Szczegółowy opis znajduje się w dokumentach zamówienia.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Description: 1. Testy do oznaczenia antygenu Legionella pneumophila w moczu ( op. min 20 max 25 ozn.)-44 oznaczeń 2. Jakościowy i półilościowy test lateksowy do oznaczenia antygenu Cryptococcu neoformans w surowicy i płynie mózgowo-rdzeniowym ( op. min 40 max 50 ozn.)-250 oznaczeń 3. Testy jakościowe immunochromatograficzne do wykrywania patogenów górnych dróg oddechowych-2000 oznaczeń. Szczegółowy opis znajduje się w dokumentach zamówienia.