2. Procedure
Procedure
Title: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Przemyśl wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury – 2 zadania
Description: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Przemyśl wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury – 2 zadania
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZ. 1 mienie i oc
Description: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenie działalności i posiadania mienia
Main classification (cpv): 66515200 Property insurance services
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services
Lot: LOT-0002
Title: CZ. 2 komunikacja
Description: Ubezpieczenia komunikacyjne – OC p.p.m., AC, NNW, Assistance
Main classification (cpv): 66516100 Motor vehicle liability insurance services