2. Procedure
Procedure
Title: Oud papier en karton, inzameling en verwerken
Description: De opdracht betreft het inzamelen van OPK bij zowel de milieueilanden met ondergrondse containers als de rolcontainers bij kerken, scholen en verenigingen. Aansluitend omvat de opdracht het transport en de verwerking van het ingezamelde OPK. Voor een overzicht van de omvang en informatie wordt verwezen naar Bijlage x, y en z behorende bij Programma van Eisen. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale omvang/waarde van deze Opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op 25.000 ton OPK.
Internal identifier: 2026-127262
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Additional classification (cpv): 90511400 Paper collecting services, 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Oud papier en karton, inzamelen en verwerking
Description: NOG INVULLEN!! NOG INVULLEN!!
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De te sluiten Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar met de optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.