2. Procedure
Procedure
Title: Afvaltransport: vervoer van bodemasse Oostende naar Imog Moen, vervoer in Imog-containers
Description: vervoer van bodemasse uit de verbrandingsinstallatie van Oostende (IVOO, Klokhofstraat 2 te 8400 Oostende) naar Imog Moen, vervoer in Imog-containers
Internal identifier: PPP0NC-393/6177/2026/016
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/016_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0NC-393/6177/2026/016
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90512000 Servicios de transporte de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/016_1