2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Onderwijs Ondersteunend Personeel (OOP)
Description: Het op afroep voorzien in gekwalificeerd Onderwijs Ondersteunend Personeel op uitzend- en detacheringsbasis voor het (bekostigd) onderwijs van Yonder. Binnen deze overeenkomst zullen met name surveillanten, baliemedewerkers en administratief medewerkers (tot en met schaal 8) worden afgeroepen. De omvang van de opdracht is afgelopen jaren divers geweest. De maximale omvang van de opdracht wordt gesteld op € 1.500.000 inclusief btw. Aan dat bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. De nadruk van de omvang (50% tot 60%) ligt bij de inzet van surveillanten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1