710035-2025 - Result
Netherlands – Construction work – Aannemer als bouwtechnisch adviseur voor het integraal ontwerpteam en voor de realisatie vernieuwbouw Stadhuis Geleen
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Aannemer als bouwtechnisch adviseur voor het integraal ontwerpteam en voor de realisatie vernieuwbouw Stadhuis Geleen
Description: Het bestaande stadhuis Geleen wordt grondig gerenoveerd tot nieuwbouw kwaliteit. Daarvoor wordt het bestaande stadhuis circulair gedemonteerd tot de betonnen hoofddraagconstructie. De gevels worden voor het grootste deel vervangen of zeer grondig gerenoveerd. Het totale inbouwpakket van zowel het publieke deel als ook de werkomgeving wordt vervangen. De complete installaties worden vervangen door duurzame installaties met de ambitie van ENG. Het huidige BVO bedraagt 5.086 m2. Inmiddels is het integraal ontwerpteam geselecteerd en is de ontwerpfase gestart. Er is sprake van een traditioneel ontwerpproces, waar -na afronding van de VO-fase- het ontwerp verder in een samenwerkingsverband uitgewerkt wordt. De aannemer wordt dan als bouwtechnisch adviseur aan het integraal ontwerpteam toegevoegd en verkrijgt daarnaast het als eerste en enige partij het recht een definitieve prijsopgave voor de realisatie van de het werk. zie selectieleidraad
Internal identifier: Z25 689504
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 71500000 Construction-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Een aannemer als bouwtechnisch adviseur bij het integraal ontwerpteam in de ontwerpfase en als als aannemer voor de realisatie van het werk. zie selectieleidraad
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: deze worden in de gunningsleidraad beschreven