710098-2026 - Competition
Croatia – Firefighting vehicles – Nabava vatrogasnog vozila autocisterna ( 1 kom )
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Nabava vatrogasnog vozila autocisterna ( 1 kom )
Description: Predmet nabave obuhvaća nabavu novog, nekorištenog vatrogasnog vozila – autocisterne za potrebe javne vatrogasne postrojbe s kompletnom vatrogasnom nadogradnjom i pripadajućom opremom (1 kom) sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi.
Internal identifier: VN-12/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000