2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Zgierz
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości, w których zamieszkują mieszkańcy oraz z nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, znajdujących się na terenie gminy Zgierz w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90513200 Urban solid-refuse disposal services, 90500000 Refuse and waste related services, 90533000 Waste-tip management services, 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: brak opcji i wznowień