711046-2026 - Competition
Czechia – Software supply services – Subskripce a SW podpora IBM QRadar na období 2026–2028
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Subskripce a SW podpora IBM QRadar na období 2026–2028
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění subskripce a sw podpory produktu IBM QRadar Appliance. Konkrétně se jedná o tyto produkty: IBM QRadar Core Appliance XX29 G3 Appliance Install Appliance + Subscription and Support 12 Months; období: 01.12.2026 – 29.02.2028 - 2 ks IBM QRadar Core Appliance XX29 G3 Appliance Install Initial Appliance Business Critical Service Upgrade 12 Months; období: 01.12.2026 – 29.02.2028 - 2 ks IBM QRadar Core Appliance XX29 G3 Appliance Install Initial Appliance Hard Drive Retention Service Upgrade 12 Months; období: 01.12.2026 – 29.02.2028 - 2 ks
Internal identifier: VZ2026066
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
Additional classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 12.2 V případech dle předchozího odst. 12.1 Smluvní strany berou na vědomí a souhlasí s tím, že bude postupováno tak, aby byly dodrženy požadavky nové legislativy, vydaného protiopatření, opatření obecné povahy, změny best practice nebo metodických materiálů a doporučení NÚKIB, a za tímto účelem vstoupí Smluvní strany do jednání o změně Smlouvy nebo Přílohy č. 4 nebo Objednatel poskytne Poskytovateli novou verzi vnitřních předpisů Objednatele, které budou pro Poskytovatele dále závazné. V případě, že Poskytovatel v souvislosti se změnou Smlouvy, Přílohy č. 4 nebo vnitřních předpisů Objednatele identifikuje potřebu změny ceny, je povinen tuto změnu ceny projednat s Objednatelem a náležitě její potřebu zdůvodnit, přičemž navýšení ceny bude vycházet z částky uvedené v Příloze č. 1.