711175-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa Energii Elektrycznej Czynnej Na Potrzeby Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa Energii Elektrycznej Czynnej Na Potrzeby Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej do 100 punktów poboru.
Internal identifier: DZZ/125/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej czynnej dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o. Zakres zamówienia obejmuje sprzedaż energii elektrycznej do 100 punktów poboru