711230-2026 - Competition
Croatia – Maintenance of information technology software – Održavanje i nadogradnja sustava za upravljanje dokumentima
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Održavanje i nadogradnja sustava za upravljanje dokumentima
Description: Predmet nabave su licence za proširenje sustava, zamjena HSM backup uređaja, tehnološko jamstvo proizvođača, edukacija Naručitelja i usluge održavanja i tehnološke podrške za module 1., 2.,3., 4. i 5. postojećeg Sustava za upravljanje dokumentima koji se sastoji od slijedećih modula: • Modul 1 - Klijentska obrada dokumenata • Modul 2 - Serverska obrada dokumenata • Modul 3 – HSM uređaji • Modul 4 - Registar predložaka • Modul 5 - Alat za izradu predložaka, sukladno detaljnom opisu iz Priloga 1. Opis predmeta nabave i količinama iz TROŠKOVNIKA (PRILOG 2.).
Internal identifier: 09-U-26-VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
Lot: LOT-0000