711287-2026 - Competition
Poland – Miscellaneous repair and maintenance services – Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych w branży sanitarnej: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, klimatyzacji i gazowej w zasobach należących do TBS Wrocław Sp. z o. o.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych w branży sanitarnej: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, klimatyzacji i gazowej w zasobach należących do TBS Wrocław Sp. z o. o.
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania są usługi konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych w branży sanitarnej: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, klimatyzacji i gazowej w budynkach mieszkalnych i mieszkalno-usługowych (Zadanie nr 1, Zadanie nr 2), biurowych (Zadanie nr 1: punkt nr 11 - 13), kotłowni (Zadanie nr 2: punkt 82), świetlicy (Zadanie nr 2: punkt 44) a także sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych na terenach przyległych do tych budynków, stanowiących własność Zamawiającego położonych we Wrocławiu. Klimatyzacja występuje w budynkach biurowych oraz w lokalach usługowych. Są to urządzenia typu split i multisplit. 2. Wykaz nieruchomości w podziale na Zadania został wskazany w Opisie przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: BZP.360.35.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Skrócenie terminu na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp. Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzysywane do skrócenia terminów składania ofert - dyrektywa ogólna, Ogłoszenie - data wysłania: 23/03/2026, Numer publikacji ogłoszenia: 204341-2026, numer wydania Dz.U. S: 59/2026 Data publikacji: 25/03/2026.
Main features of the procedure: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp; 2. Zamawiający będzie stosował procedurę tzw. odwróconą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp; 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations, 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups, 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations, 50720000 Repair and maintenance services of central heating
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania są usługi konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych w branży sanitarnej: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, klimatyzacji i gazowej w budynkach mieszkalnych i mieszkalno-usługowych. 2. Wykaz nieruchomości wskazanych do realizacji w zakresie Zadania nr 1 zawiera Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: BZP.360.35.2026 - Zad. 1
Additional classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations, 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups, 50712000 Repair and maintenance services of mechanical building installations, 50720000 Repair and maintenance services of central heating
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Description: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania są usługi konserwacji, drobnych napraw i robót awaryjnych w branży sanitarnej: wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, klimatyzacji i gazowej w budynkach mieszkalnych i mieszkalno-usługowych. 2. Wykaz nieruchomości wskazanych do realizacji w zakresie Zadania nr 2 zawiera Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: BZP.360.35.2026 - Zad. 2