2. Procedure
Procedure
Title: EA onderhoud apparatuur CTB UMCG
Description: Dit betreft een Europese openbare aanbesteding van het Universitair Medisch Centrum Groningen voor het onderhoud aan apparatuur van het Centrum voor Thuisbeademing (CTB) niet
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie Aanbestedingsdocumenten
711307-2026 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van medische uitrusting – EA onderhoud apparatuur CTB UMCG
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: EA onderhoud apparatuur CTB UMCG
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsdocumenten