See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Najem pojazdów elektrycznych dla uczestników Krakowskiej Grupy Zakupowej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest przedmiotem zamówienia jest najem łącznie 109 sztuk samochodów elektrycznych na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. 3. Zamówienie zostało podzielone na 18 części: Część I - Samochód osobowy elektryczny typu kombi 5 drzwiowy z homologacją na 5 osób, fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2026, kierownica po lewej stronie Cześć II - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 9 osób. Część III - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 9 osób. Część IV - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 8 lub 9 osób. Część V - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 8 osób (z dwoma miejscami siedzącymi w pierwszym rzędzie - jedno dla pasażera, drugie dla kierowcy). Część VI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 7 os. Część VII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 6 osób. Część VIII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część IX - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część X - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osób. Część XI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 5 osób. Część XII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 5 osób (cargo). Część XIII Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część XIV - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 6 osób. Część XV - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część XVI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. Część XVII – Samochód osobowy elektryczny co najmniej 4 drzwiowy z homologacją na 5 osób (wyłączenie samochodów spoza GPA/UE) Część XVIII – Samochód osobowy elektryczny co najmniej 4 drzwiowy z homologacją na 5 osób (brak wyłączenia samochodów spoza GPA/UE) 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamawiający nie określa minimalnej ani maksymalnej ilości części, na które dopuszczalne jest złożenie oferty. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą zostać udzielone jednemu Wykonawcy. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Internal identifier: OZP-271-PN-22/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
Additional classification (cpv): 60171000 Hire of passenger cars with driver
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część nr 1
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część I - Samochód osobowy elektryczny typu kombi 5 drzwiowy z homologacją na 5 osób, fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2026, kierownica po lewej stronie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Options:
Description of the options: Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia
Lot: LOT-0002
Title: część nr 2
Description: 1. Przedmiot zamówienia Cześć II - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 9 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0003
Title: część nr 3
Description: 1. Przedmiot zamówienia Część III - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 9 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0004
Title: część nr 4
Description: 1. Przedmiot zamówienia Część IV - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 8 lub 9 osób, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0005
Title: cześć nr 5
Description: 1. Przedmiot zamówienia Część V - Samochód osobowy elektryczny z homologacją na 8 osób . 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0006
Title: część nr 6
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część VI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 7 os. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0007
Title: część nr 7
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część VII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 6 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0008
Title: część nr 8
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część VIII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0009
Title: część nr 9
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część IX - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0010
Title: część nr 10
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część X - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osób, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0011
Title: część nr 11
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część XI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 5 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Description of the options: Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
Lot: LOT-0012
Title: część nr 12
Description: 1. Przedmiot zamówienia Część XII - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 5 osób (cargo). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0013
Title: część nr 13
Description: 1. Przedmiot zamówienia Część XIII Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0014
Title: część nr 14
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część XIV - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 6 osób. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0015
Title: część nr 15
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część XV - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0016
Title: cześć nr 16
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część XVI - Samochód dostawczy elektryczny z homologacją na 3 osoby. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0017
Title: część nr 17
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część XVII – Samochód osobowy elektryczny co najmniej 4 drzwiowy z homologacją na 5 osób, (wyłączenie samochodów spoza GPA/UE) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Lot: LOT-0018
Title: cześć nr 18
Description: 1. Przedmiot zamówienia: Część XVIII – Samochód osobowy elektryczny co najmniej 4 drzwiowy z homologacją na 5 osób, (brak wyłączenia samochodów spoza GPA/UE) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.