2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie, Sądu Rejonowego w Sławnie i Sądu Rejonowego w Wałczu
Description: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie, Sądu Rejonowego w Sławnie i Sądu Rejonowego w Wałczu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: a) CZĘŚĆ I: KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW NALEŻĄCYCH DO SĄDU OKRĘGOWEGO W KOSZALINIE. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń wraz z kompleksowym utrzymaniem czystości terenów zewnętrznych należących do budynku Sądu Okręgowego w Koszalinie przy ul. Waryńskiego 7, sprzątanie pomieszczeń Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów (OZSS) przy ul. Zwycięstwa 140 w Koszalinie oraz sprzątanie pokoi gościnnych, łącznie z obsługą konserwacyjną i utrzymaniem terenów zewnętrznych w Sarbinowie, ul. Leśna 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. b)CZĘŚĆ II: KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW NALEŻĄCYCH DO SĄDU REJONOWEGO W SŁAWNIE. Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z kompleksowym całorocznym utrzymaniem terenu zewnętrznego, przyległego do budynków A i B Sądu Rejonowego w Sławnie przy ul. Juliusza Kossaka 31 oraz usługa konserwacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2a do SWZ. c) CZĘŚĆ III: KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ BUDYNKÓW NALEŻĄCYCH DO SĄDU REJONOWEGO W WAŁCZU. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w dwóch obiektach biurowych Sądu Rejonowego w Wałczu, przy ul. Sądowej 2 i ul. Bydgoskiej 13. Zakres zamówienia obejmuje: a) bieżące sprzątanie pomieszczeń biurowych, archiwów, toalet, ciągów komunikacyjnych; b) utrzymanie czystości windy osobowej wbudowanej Sądu Rejonowego w Wałczu, przy ul. Sądowej 2; c) wykonywanie prac polegających na oczyszczaniu terenów zewnętrznych, takich jak: chodniki, parkingi, podjazdy, wejścia do budynków (główne i boczne) przynależnych do nieruchomości Sądu Rejonowego w Wałczu przy ul. Sądowej 2 oraz ul. Bydgoskiej 13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2b do SWZ.
Internal identifier: OG.261.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych - Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne (611492-2026).
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90919200 Office cleaning services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 77314100 Grassing services, 90914000 Car park cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ I. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie.
Description: Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Okręgowego w Koszalinie: a) budynek przy ul. Waryńskiego 7, Koszalin; b) budynek Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów przy ul. Zwycięstwa 140, Koszalin; c) budynek w Sarbinowie, ul. Leśna 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: OG.261.10.2026. CZĘŚĆ I
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ II. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Sławnie.
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania pomieszczeń biurowych wraz z kompleksowym całorocznym utrzymaniem terenu zewnętrznego, przyległego do budynków A i B Sądu Rejonowego w Sławnie przy ul. Juliusza Kossaka 31 oraz usługa konserwacyjna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2a do SWZ.
Internal identifier: OG.261.10.2026. CZĘŚĆ II
Lot: LOT-0003
Title: CZĘŚĆ III. Kompleksowe utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków należących do Sądu Rejonowego w Wałczu.
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w dwóch obiektach biurowych Sądu Rejonowego w Wałczu przy ul. Sądowej 2 i ul. Bydgoskiej 13. Zakres zamówienia obejmuje: a) bieżące sprzątanie pomieszczeń biurowych, archiwów, toalet, ciągów komunikacyjnych; b) utrzymanie czystości windy osobowej wbudowanej Sądu Rejonowego w Wałczu przy ul. Sądowej 2; c) wykonywanie prac polegających na oczyszczaniu terenów zewnętrznych, takich jak: chodniki, parkingi, podjazdy, wejścia do budynków (główne i boczne) przynależnych do nieruchomości Sądu Rejonowego w Wałczu przy ul. Sądowej 2 oraz ul. Bydgoskiej 13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2b do SWZ.
Internal identifier: OG.261.10.2026. CZĘŚĆ III
Additional classification (cpv): 90919200 Office cleaning services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 90914000 Car park cleaning services