712094-2026 - Competition
Croatia – Restructuring work – Izvođenje radova na rekonstrukciji i prenamjeni Sinagoge
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Izvođenje radova na rekonstrukciji i prenamjeni Sinagoge
Description: Predmet nabave je izvođenje građevinskih, građevinsko obrtničkih i instalaterskih radova na rekonstrukciji i prenamjeni Sinagoge u građevinu kulturne namjene koja se nalazi u Varaždinu, u ulici Augusta Cesarca na kućnom broju 16A, na katarskoj čestici 2018 k.o. Varaždin, u svemu prema Glavnom projektu Z.O.P.:17/25, izrađenom od strane TD Kapov d.o.o. Zagreb, Glavni projektant Ivan Kapov, broj ovlaštenja A3424. Tehničke specifikacije i opis predmeta nabave nalaze se u zasebnom dokumentu. Nabava se sufinancira sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR) u okviru Integriranog teritorijalnog programa 2021. – 2027. putem ITU mehanizma, u okviru projekta Unaprjeđenje kulturno-povijesne baštine za razvoj cjelogodišnje turističke ponude UPVŽ, kod projekta: IP.3.1.64.0001
Internal identifier: 51-26/VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45454000 Restructuring work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment