712401-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Usługa ubezpieczenia
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa ubezpieczenia
Description: Usługa ubezpieczenia: Zadanie 1 - Ubezpieczenie majątku wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej Zadanie 2 - Ubezpieczenie floty pojazdów Zadanie 3 - Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia Pracowników
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Ubezpieczenie majątku wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej
Description: Ubezpieczenie majątku wraz z ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej
Lot: LOT-0002
Title: Ubezpieczenie floty pojazdów
Description: Ubezpieczenie floty pojazdów
Internal identifier: 5/2/26/2
Lot: LOT-0003
Title: Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia Pracowników
Description: Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i Kosztów Leczenia Pracowników