712747-2022 - ResultRomania-București: Vertical-spindle machining centre
Contract award notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Furnizare Centru de prelucrare prin aschiere CNC
Reference number: 2795736202207
II.1.2.
Main CPV code
42612200 Vertical-spindle machining centre
II.1.4.
Short description
Achizitia se va realiza in cadrul proiectului Dezvoltarea de tehnologii moderne de prelucrare si testare a materialelor avansate din domeniul aeronautic si aeospatial din cadrul Programului National Competitivitare 2014-2020
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Centru de prelucrare prin așchiere CNC- 1 buc