2. Procedure
Procedure
Title: Usługa ubezpieczenia Powiatu Toruńskiego
Description: 1. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe. 66516000-0 (usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej) 66515000-3 (usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty) 66512100-3 (usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków) 66516100-1 (Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej) 66514110-0 (usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych). 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część I zamówienia: Ubezpieczenie mienia i OC - ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, - ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Część II zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne - ubezpieczenia komunikacyjne (OC p.p.m., NNW, AC, ASS,) 3. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 5. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I zamówienia: Ubezpieczenie mienia i OC
Description: 1. Część I zamówienia: Ubezpieczenie mienia i OC - ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia, - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, - ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków; 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services, 66515000 Damage or loss insurance services
Lot: LOT-0002
Title: Część II zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne
Description: 1. Część II zamówienia: Ubezpieczenia komunikacyjne - ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych - OC p.p.m; - ubezpieczenie Auto Casco - AC; - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów - NNW; - ubezpieczenie Assistance – ASS; 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Additional classification (cpv): 66515000 Damage or loss insurance services, 66512100 Accident insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services