713401-2026 - Competition
Latvia – Repair and maintenance services – Sadzīves atkritumu poligona “Cinīši” izbūvēto gazifikācijas iekārtu tehniskā apkalpošana tehnoloģisko procesu nepārtrauktības nodrošināšanai
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Sadzīves atkritumu poligona “Cinīši” izbūvēto gazifikācijas iekārtu tehniskā apkalpošana tehnoloģisko procesu nepārtrauktības nodrošināšanai
Description: Sadzīves atkritumu poligona “Cinīši” izbūvēto gazifikācijas iekārtu tehniskā apkalpošana tehnoloģisko procesu nepārtrauktības nodrošināšanai
Internal identifier: SIA AADSO 2026/24
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000