713451-2026 - Competition
Croatia – Kindergarten furniture – Unutarnje i vanjsko opremanje dječjeg vrtića u Gortanovoj
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Unutarnje i vanjsko opremanje dječjeg vrtića u Gortanovoj
Description: Predmet nabave podijeljen je na grupe: Grupa 1 – Unutarnja oprema Predmet nabave grupe 1 je unutarnje opremanje dječjeg vrtića u Gortanovoj, a obuhvaća nabavu, isporuku i montažu robe. Isporučena roba treba biti nova i nerabljena, u originalnom tvorničkom pakiranju. Predmet nabave grupe 1 je unutarnja oprema kao što su stolovi, stolice, garderobni ormari, ormarići, dječje ležaljke, zidne police, taburei, regali, radni stolovi, uredske stolice, rolo zavjese, edukativne igre i igračke i dr. Grupa 2 – Vanjska oprema Predmet nabave grupe 2 je vanjsko opremanje dječjeg vrtića u Gortanovoj, a obuhvaća nabavu, isporuku i montažu robe. Isporučena roba treba biti nova i nerabljena a obuhvaća: penjalice, njihalice, samostojeća kućica, tobogan, ljuljačke, pješčanici i dr.
Internal identifier: 218-26/VV
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39161000 Kindergarten furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1 – Unutarnja oprema
Description: Predmet nabave grupe 1 je unutarnje opremanje dječjeg vrtića u Gortanovoj, a obuhvaća nabavu, isporuku i montažu robe. Isporučena roba treba biti nova i nerabljena, u originalnom tvorničkom pakiranju. Predmet nabave grupe 1 je unutarnja oprema kao što su stolovi, stolice, garderobni ormari, ormarići, dječje ležaljke, zidne police, taburei, regali, radni stolovi, uredske stolice, rolo zavjese, edukativne igre i igračke i dr.
Internal identifier: 218-26/VV-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2 – Vanjska oprema
Description: Predmet nabave grupe 2 je vanjsko opremanje dječjeg vrtića u Gortanovoj, a obuhvaća nabavu, isporuku i montažu robe. Isporučena roba treba biti nova i nerabljena a obuhvaća: penjalice, njihalice, samostojeća kućica, tobogan, ljuljačke, pješčanici i dr.,sve sukladno troškovničkim stavkama.
Internal identifier: 218-26/VV-2