714107-2026 - Competition
Poland – Paints, varnishes and mastics – Dostawa farb, lakierów i rozcieńczalników dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 243-1
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa farb, lakierów i rozcieńczalników dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 243-1
Description: Postępowanie obejmuje dostawę farb, lakierów i rozcieńczalników (17 zadań)
Previous notice: 282103-2026
Internal identifier: 702600892
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44800000 Paints, varnishes and mastics
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: zadanie nr 1
Description: zgodnie z zał. nr 2 do SWZ
Internal identifier: 702600892 - zad. 1
Lot: LOT-0002
Title: zadanie nr 2
Internal identifier: 702600892 - zad. 2
Lot: LOT-0003
Title: zadanie nr 3
Internal identifier: 702600892 - zad. 3
Lot: LOT-0004
Title: zadanie nr 4
Internal identifier: 702600892 - zad. 4
Lot: LOT-0005
Title: zadanie nr 5
Internal identifier: 702600892 - zad. 5
Lot: LOT-0006
Title: zadanie nr 6
Internal identifier: 702600892 - zad. 6
Lot: LOT-0007
Title: zadanie nr 7
Internal identifier: 702600892 - zad. 7
Lot: LOT-0008
Title: zadanie nr 8
Internal identifier: 702600892 - zad. 8
Lot: LOT-0009
Title: zadanie nr 9
Internal identifier: 702600892 - zad. 9
Lot: LOT-0010
Title: zadanie nr 10
Internal identifier: 702600892 - zad. 10
Lot: LOT-0011
Title: zadanie nr 11
Internal identifier: 702600892 - zad. 11
Lot: LOT-0012
Title: zadanie nr 12
Internal identifier: 702600892 - zad. 12
Lot: LOT-0013
Title: zadanie nr 13
Internal identifier: 702600892 - zad. 13
Lot: LOT-0014
Title: zadanie nr 14
Internal identifier: 702600892 - zad. 14
Lot: LOT-0015
Title: zadanie nr 15
Internal identifier: 702600892 - zad. 15
Lot: LOT-0016
Title: zadanie nr 16
Internal identifier: 702600892 - zad. 16
Lot: LOT-0017
Title: zadanie nr 17
Internal identifier: 702600892 - zad. 17