2. Procedure
Procedure
Title: „Zakup sprzętu i aparatury” w ramach Narodowego Programu Transplantacyjnego poprzez zakup sprzętu i aparatury dla oddziałów anestezjologii i intensywnej terapii z największą aktywnością donacyjną w 2025 r.
Description: „Zakup sprzętu i aparatury” w ramach Narodowego Programu Transplantacyjnego poprzez zakup sprzętu i aparatury dla oddziałów anestezjologii i intensywnej terapii z największą aktywnością donacyjną w 2025 r.
Internal identifier: ZP250/055/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33157400 Medical breathing devices
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet nr 1. Respirator transportowy – szt. 1.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 6 do SWZ
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet nr 2. Aparat USG – szt. 2
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit