714222-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of firefighting equipment – Konserwacje i naprawy urządzeń przeciwpożarowych w jednostkach/instytucjach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez KPW Gdynia
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Konserwacje i naprawy urządzeń przeciwpożarowych w jednostkach/instytucjach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez KPW Gdynia
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Konserwacje i naprawy urządzeń przeciwpożarowych tj.: Systemów sygnalizacji pożarowej, Przeciwpożarowych wyłączników prądu, Oświetlenia awaryjnego, Urządzeń oddymiających, Drzwi przeciwpożarowych, Stałych Systemów Gaśniczych w Kontenerowych Elektrowniach Polowych oraz Systemu Gaszenia Okapów w jednostkach/instytucjach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez KPW Gdynia Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Projekt umowy).
Internal identifier: 107/KPW/INFR/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50413200 Repair and maintenance services of firefighting equipment
5. Lot
Lot: LOT-0006
Title: Konserwacje i naprawy urządzeń przeciwpożarowych tj.: Systemów sygnalizacji pożarowej, Przeciwpożarowych wyłączników prądu, Oświetlenia awaryjnego, Urządzeń oddymiających, Drzwi przeciwpożarowych, Stałych Systemów Gaśniczych w Kontenerowych Elektrowniach Polowych oraz Systemu Gaszenia Okapów w jednostkach/instytucjach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez KPW Gdynia
Description: Przedmiotem zamówienia są: konserwacje i naprawy urządzeń przeciwpożarowych tj.: Systemów sygnalizacji pożarowej, Przeciwpożarowych wyłączników prądu, Oświetlenia awaryjnego, Urządzeń oddymiających, Drzwi przeciwpożarowych, Stałych Systemów Gaśniczych w Kontenerowych Elektrowniach Polowych oraz Systemu Gaszenia Okapów w jednostkach/instytucjach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez Komendę Portu Wojennego Gdynia Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (Projekt umowy).
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu przedmiotu zamówienia z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art.441 ust 1 ustawy Pzp. Szczegóły uruchomienia prawa opcji zawarte są w projekcie umowy - załącznik nr 2 do SWZ.