714451-2026 - Competition
Latvia – Cleaning services – Telpu un teritorijas uzkopšanas pakalpojumi
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Telpu un teritorijas uzkopšanas pakalpojumi
Description: Telpu un teritorijas uzkopšanas pakalpojumi
Internal identifier: SIA "JNĪP" 2026/63
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1.daļa – Dzīvojamo māju koplietošanas telpu uzkopšanas pakalpojumi
Lot: LOT-0002
Title: 2.daļa – Dzīvojamo māju funkcionāli piesaistīto teritoriju uzkopšanas pakalpojumi