2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Adviesdiensten Installatie, Bouwfysica en Brandveiligheid
Description: TiU wenst met onderhavige Opdracht het contracteren van drie (3) raamcontractanten voor adviesdiensten installatie, bouwfysica en brandveiligheid ten behoeve van haar vastgoedportefeuille te bereiken. De totale waarde van de Raamovereenkomst over de gehele looptijd wordt op €1.500.000 geraamd excl. BTW. Hierbij wordt een maximale waarde toegekend van €1.800.000 excl. BTW.
Internal identifier: TiU/FS04726
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlengingsopties van de Raamovereenkomst.