2. Procedure
Procedure
Title: Open House Emotioneel Herstel Toeslagen
Description: Deze procedure is bedoeld om professionele Zorgverleners te selecteren die Gedupeerden van het Kinderopvang Toeslagenschandaal kunnen ondersteunen in het Emotioneel Herstel van emotioneel en psychosociaal leed dat is veroorzaakt of verergerd door het Toeslagenschandaal. De procedure is gericht op een selectie van zowel individuele Therapeuten en Coaches als organisaties die Therapeuten en/of Coaches hiervoor inzetten. De organisatie is dan hoofdaannemer en hoofdelijk verantwoordelijk en aansprakelijk voor de inzet van een derde partij (Therapeut of Coach).
Main features of the procedure: De gemeente Rotterdam nodigt u uit om mee te doen aan de Open House procedure: Emotioneel Herstel Toeslagen. Een ‘Open House’ is een procedure voor de inkoop van diensten. Op basis van een bekendmaking worden de organisaties toegelaten die aan de gestelde eisen voldoen. Elke Zorgverlener die voldoet aan de door de gemeente gestelde minimumeisen en zich bereid verklaart zich aan de vooraf bekendgemaakte voorwaarden te houden, mag deelnemen.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98000000 Other community, social and personal services
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services, 85120000 Medical practice and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000