716625-2026 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – EA Inhuur onderwijzend personeel
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Inhuur onderwijzend personeel
Description: Inhuur onderwijzend personeel (OP) middels uitzenden en/of detacheren De maximale opdrachtwaarde bedraagt €9.750.000 exclusief BTW. Deze waarde is gebaseerd op historische uitgaven, de maximale contractduur en een marge voor onvoorziene ontwikkelingen gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst.
Internal identifier: 2026-IP302034
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het betreft een Raamovereenkomst met een initiële looptijd van twee jaren. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Raamovereenkomst nog vier keer te verlengen met één jaar door het lichten van optiejaren. De maximale looptijd is daarmee zes jaren. De Raamovereenkomst expireert na afloop van de contractjaren (initieel ofwel na het lichten van optiejaren) ofwel na het bereiken van de maximale opdrachtwaarde.
716625-2026 - Resultados
Países Bajos – Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal – EA Inhuur onderwijzend personeel
Anuncio de adjudicación de contrato o concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Inhuur onderwijzend personeel
Identificador interno: 2026-IP302034
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: