717042-2026 - Competition
Poland – Cardiac valve – Dostawa zastawek aortalnych i konduitów biologicznych dla potrzeb Kliniki Kardiochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa zastawek aortalnych i konduitów biologicznych dla potrzeb Kliniki Kardiochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Description: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa zastawek aortalnych i konduitów biologicznych dla potrzeb Kliniki Kardiochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w: • formularzu asortymentowo – cenowym - załącznik nr 2 do SWZ Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera: • załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy depozytowej w sprawie zamówienia publicznego
Internal identifier: EZ/232/2026/WS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33182220 Cardiac valve
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PAKIET 1 - Zastawki aortalne (depozyt)
Description: a) Umowa obowiązywać będzie przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy, a w przypadku nie wybrania całości przedmiotu zamówienia do wyczerpania asortymentu wg potrzeb Zamawiającego nie dłużej jednak niż 36 miesięcy od daty zawarcia umowy po cenach zawartych w umowie. b) Dostawa sprzętu medycznego w całej wymaganej gamie rozmiarowej wraz z protokołem przekazania w depozyt ze stanem początkowym asortymentu medycznego z wyszczególnionymi pozycjami, winna zostać zrealizowana w terminie 5 dni roboczych od dnia zawarcia umowy. Uzupełnienie depozytu na podstawie wezwania, o którym mowa w pkt. c) będzie realizowane bezpośrednio do Centralnego Punktu Depozytowego, który znajduje w Magazynie Medycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, który przyjął w depozyt asortyment medyczny i rozlicza jego zużycie. c) Wykonawca zobowiązuje się do sukcesywnego uzupełnienia wykorzystanego sprzętu medycznego w terminie do 5 dni roboczych od dnia otrzymania wezwania do dostawy. Dostawa realizowana będzie na podstawie pisemnego wezwania przez Zamawiającego, po zabiegu operacyjnym na podstawie protokołu zużycia. W przypadku gdy w kryterium termin realizacji zamówienia Wykonawca zaproponuje krótszy termin dostawy to w ramach kontraktu będzie zobowiązany do realizacji dostaw w zaproponowanym terminie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w: • formularzu asortymentowo – cenowym - załącznik nr 2 do SWZ Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera: • załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy depozytowej w sprawie zamówienia publicznego,
Internal identifier: PAKIET 1
Lot: LOT-0002
Title: PAKIET 2 - Zastawki aortalne, śródpierścieniowe (depozyt)
Internal identifier: PAKIET 2
Lot: LOT-0003
Title: PAKIET 3 - Konduit biologiczny (depozyt)
Internal identifier: PAKIET 3