717199-2026 - Competition
Netherlands – Accommodation, building and window cleaning services – Schoonmaak binnensportaccomodaties
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaak binnensportaccomodaties
Description: Zie aanbestedingsdocumenten De totale geraamde waarde van de opdracht bedraagt maximaal € 2.275.000,- excl. btw bij een totale looptijd van zeven (7) jaar. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: IV.100234
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: zie aanbestedingsdocumenten
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911000 Accommodation, building and window cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie aanbestedingsdocumenten De totale maximale waarde van de opdracht bedraagt maximaal € 2.275.000,- excl. btw bij een totale looptijd van zeven (7) jaar. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Na afloop van de initiële looptijd kan de overeenkomst tweemaal (2) met twee (2) jaar worden verlengd