717236-2026 - Competition
Bulgaria – Grounds maintenance services – „Услуги по поддържане на зелени площи и дървесна растителност на територията на СО - район „Триадица“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Услуги по поддържане на зелени площи и дървесна растителност на територията на СО - район „Триадица“
Description: Обхватът на обществената поръчка включва: косене на тревни площи, събиране и извозване на окосената трева, резитба на храсти, подраст и издънки, отсичане на дървета, събиране на шума, поддържане на чистотата и извозване на събрани отпадъци, изкореняване /раздробяване/ на дънери, затревяване, поливане на зелени площи и растителност и други.Дейностите, описани в Техническата спецификация може да се възложат с едно или няколко възлагателни писма, както следва: 1.при осъществяване на планирани дейности; 2.при възникване на необходимост след сигнали от граждани и/или институции, констативни с протоколи от съответните длъжностни лица и др. и 3.при възникнали аварийни ситуации. ​​​Пълната информация относно обхвата, обема и изискванията към изпълнението на предмета на поръчката е подробно описана и регламентирана в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за обществена поръчка.
Internal identifier: 611587
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001