717584-2025 - Result
Romania – Energy and related services – Administrare grupuri masura energie electrica (la clientii mari, casnici si non casnici mici), activitati de laborator de verificare metrologica contoare si activitati de mentenanta a sistemului de masurare inteligenta
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleAdministrare grupuri masura energie electrica (la clientii mari, casnici si non casnici mici), activitati de laborator de verificare metrologica contoare si activitati de mentenanta a sistemului de masurare inteligenta
DescriptionVor fi prestate urmatoarele servicii: Servicii administrare grupuri masura energie electrica mari clienti Servicii administrare grupuri de masura la clientii casnici si non casnici mici Servicii destinate activitatilor din laboratorul de verificare metrologica Serivicii destinate activitati de mentenanta a sistemului de masurare inteligenta Serviciile se vor presta in judetele Arges, Dolj, Gorj, Mehedinti, Olt, Valcea si Teleorman.
Internal identifier2023_296
Type of procedureNegotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71314000 Energy and related services
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
DescriptionVolumul minim de activitati din acordul cadru = 1.379.914 Volumul maxim de activitati din acordul cadru = 4.600.512 Volumul maxim de activitati din cel mai mare contract subsecvent = 1.269.895 Volumul maxim de activitati din cel mai mic contract subsecvent = 1.041.935
Internal identifier1