717840-2026 - Competition
Poland – Sewage, refuse, cleaning and environmental services – Przyjmowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2026 roku.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Przyjmowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2026 roku.
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Przyjmowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów komunalnych z terenu gminy Piwniczna-Zdrój dostarczanych własnym transportem Zamawiającego w 2026 roku. ZAMÓWIENIE PODZIELONE JEST NA 2 CZĘŚCI: I CZĘŚĆ -Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady wielkogabarytowe i meble o kodzie 20 03 07. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 10 ton. II CZĘŚĆ – Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) odpadów: tekstylia o kodzie 20 01 11 –oraz – odzież o kodzie 20 01 10. Odpady segregowane oddane będą w ilości szacunkowej 20 t. Zamawiający dopuszcza możliwość składania oferty na jedną część lub na obie części. Odpady dostarczane będą transportem własnym Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie jednak możliwość zlecania transportu odpadów z siedziby Zakładu do miejsca ich zagospodarowania. Częstotliwość dostarczania odpadów : Odpady dostarczane będą sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego.
Internal identifier: MZGK.ZP.260.3.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: na podstawie art 138 ust. 4 Ustawy PZP, oferty składane w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90514000 Refuse recycling services, 90511200 Household-refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odpady wielkogabarytowe i meble
Description: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) podanych poniżej rodzajów odpadów: Odpady wielkogabarytowe i meble o kodzie 20 03 07. Odpady segregowane oddawane będą w ilości szacunkowej 10 ton.
Internal identifier: CZĘŚC I
Quantity: 10 tonnes
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji do 50% wartości zamówienia. W przypadku skorzystania z prawa opcji wynagrodzenie płatne będzie w wysokości wynikającej z wartości dokonanej opcji. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić raz lub więcej razy (łącznie do wartości 50 % umowy) i uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Wykonawca nie ma roszczenia o wykonanie prawa opcji. Skorzystanie z prawa opcji następuje w terminie obowiązywania umowy i następuje poprzez złożenie oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji usług w ramach prawa opcji w przypadku i w zakresie, w jakim korzysta z niego Zamawiający, zgodnie z treścią oświadczenia Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Tekstylia i odzież
Description: Usługa polegająca na przyjmowaniu, składowaniu i unieszkodliwianiu segregowanych (gromadzonych w sposób selektywny w GPZOK) odpadów: tekstylia o kodzie 20 01 11 –oraz – odzież o kodzie 20 01 10. Odpady segregowane oddane będą w ilości szacunkowej 20 t.
Internal identifier: CZĘŚC II
Quantity: 20 tonnes