2. Procedure
Procedure
Title: Wyłonienie Wykonawcy w zakresie dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych dla Jednostek Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum), zlokalizowanych w Krakowie.
Description: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych dla Jednostek Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyłączeniem Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum), zlokalizowanych w Krakowie. 2.1 Dostawę, wniesienie i wyładunek: 135 urządzeń wielofunkcyjnych obsługujących format A3 oraz 61 urządzeń wielofunkcyjnych obsługujących format A4, wraz z odpowiednim oprogramowaniem producenta do miejsc wskazanych przez Zamawiającego. 2.16 Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia o dzierżawę 30 urządzeń A3 oraz 30 urządzeń A4. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wyznaczony przez Zamawiającego nie może być dłuższy niż w przypadku zamówienia podstawowego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy. 3. Szczegółowy opis wymagań w zakresie urządzeń objętych dzierżawą wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ.
Internal identifier: 80.272.243.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
Additional classification (cpv): 79810000 Printing services, 30121100 Photocopiers, 30216110 Scanners for computer use, 51620000 Installation services of office equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 2.16 Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia o dzierżawę 30 urządzeń A3 oraz 30 urządzeń A4. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Termin wykonania zamówienia objętego opcją wyznaczony przez Zamawiającego nie może być dłuższy niż w przypadku zamówienia podstawowego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy.