2. Procedure
Procedure
Title: Unified Vulnerability & exposure management tool: Levering, implementatie, configuratie, ondersteuning en onderhoud geïntegreerd kwetsbaarheidsbeheerplatform
Description: De opdracht heeft als voorwerp de levering, implementatie, configuratie, integratie, opleiding, ondersteuning en onderhoud van een centraal platform voor geïntegreerd kwetsbaarheidsbeheer, ook omschreven als Unified Vulnerability Management, Exposure Management of gelijkwaardige functionaliteit. De oplossing moet kwetsbaarheden en aanverwante bevindingen uit diverse geautomatiseerde en manuele bronnen samenbrengen, normaliseren, dedupliceren, verrijken, prioriteren, toewijzen, opvolgen en rapporteren. Zij moet de aanbestedende overheid in staat stellen om kwetsbaarheden end-to-end te beheren, van detectie of melding tot remediëring, risicoacceptatie of formele afsluiting, met ondersteuning voor samenwerking tussen teams, veilige informatieafscherming en managementrapportering.
Internal identifier: DP-A-C00920
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72222300 Information technology services
Additional classification (cpv): 48730000 Security software package, 72212730 Security software development services, 48732000 Data security software package, 72212732 Data security software development services, 72261000 Software support services, 72263000 Software implementation services, 48781000 System management software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: DP-A-C00920 - 1
Internal identifier: 1