See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Nabava plovila za uklanjanje onečišćenja i opreme
Description: Nabava plovila za uklanjanje onečišćenja i opreme Grupa 1: Plovilo za uklanjanje onečišćenja, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji Grupa 2: Servisno pomoćno plovilo s vanbrodskim motorima i prikolicom za vuču (trailer), sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji Grupa 3: Vodeni skuter sa prikolicom za vuču (trailer), sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji Grupa 4: Terensko vozilo, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji Grupa 5: Bespilotne letjelice, tip 1, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji Grupa 6: Bespilotne letjelice, tip 2, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji Grupa 7: Podvodna autonomna ronilica, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji Prethodno savjetovanje - početak 06.05.2026., završetak 13.05.2026., Izvješće o provedenom savjetovanju 02.06.2026., https://eojn.hr/prior-consultation-ca/83211 Prethodno savjetovanje - početak 05.06.2026., završetak 14.06.2026., Izvješće o provedenom savjetovanju 02.07.2026., https://eojn.hr/prior-consultation-ca/86543
Internal identifier: PKK-1/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34513600 Pollution-control vessels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Plovilo za uklanjanje onečišćenja
Description: Plovilo za uklanjanje onečišćenja, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifier: PKK-1/26-1
Lot: LOT-0002
Title: Servisno pomoćno plovilo s vanbrodskim motorima i prikolicom za vuču (trailer)
Description: Servisno pomoćno plovilo s vanbrodskim motorima i prikolicom za vuču (trailer), sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifier: PKK-1/26-2
Lot: LOT-0003
Title: Vodeni skuter sa prikolicom za vuču (trailer)
Description: Vodeni skuter sa prikolicom za vuču (trailer) , sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifier: PKK-1/26-3
Additional classification (cpv): 34512000 Ships and similar vessels for the transport of persons or goods
Lot: LOT-0004
Title: Terensko vozilo
Description: Terensko vozilo, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifier: PKK-1/26-4
Additional classification (cpv): 34113200 All-terrain vehicles
Lot: LOT-0005
Title: Bespilotne letjelice, tip 1
Description: Grupa 5: Bespilotne letjelice, tip 1, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifier: PKK-1/26-5
Additional classification (cpv): 34711200 Non-piloted aircraft
Lot: LOT-0006
Title: Bespilotne letjelice, tip 2
Description: Bespilotne letjelice, tip 2, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifier: PKK-1/26-6
Lot: LOT-0007
Title: Podvodna autonomna ronilica
Description: Podvodna autonomna ronilica, sukladno pripadajućoj tehničkoj specifikaciji
Internal identifier: PKK-1/26-7
Additional classification (cpv): 35512400 Unmanned underwater vehicles