719190-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Jasienica Rosielna
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Jasienica Rosielna
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: "Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Jasienica Rosielna" 1 Zakres zadania obejmuje: 1) Odbieranie określonych poniżej odpadów komunalnych, wytworzonych na terenie Gminy Jasienica Rosielna, pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, gromadzonych w workach: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, w tym pozostałości z sortowania odpadów komunalnych, b) zbieranych w sposób selektywny bioodpadów, papieru, metali, tworzyw sztucznych, szkła i odpadów opakowaniowych wielomateriałowych. 2) Odbieranie i zagospodarowanie określonych poniżej selektywnie zebranych odpadów komunalnych w ramach tzw. mobilnej zbiórki odpadów: a) przeterminowane leki i chemikalia; b) zużyte baterie i akumulatory; c) meble i inne odpady wielkogabarytowe; d) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych; 3) Odbieranie i zagospodarowanie określonych poniżej selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest na terenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Gminy Jasienica Rosielna w Bliznem, 36-221 Blizne 240a: a) przeterminowane leki i chemikalia; b) zużyte baterie i akumulatory; c) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; d) meble i inne odpady wielkogabarytowe; e) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych; f) odpady niebezpieczne; g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych, które powstały w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki; h) zużyte opony; i) popiół; j) odpady tekstyliów i odzieży; 4) Odbieranie określonych poniżej selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest na terenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Gminy Jasienica Rosielna w Bliznem, 36-221 Blizne 240a: a) papier; b) metal; c) tworzywa sztuczne; d) szkło; e) odpady opakowaniowe wielomateriałowe; 5) Zagospodarowanie odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w rozdziale 1 pkt 2 i pkt 3 w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 6) Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem tj. m.in. przedkładanie Zamawiającemu sprawozdań rocznych zgodnie z dyspozycją art. 9n ucpg. 7) Kontrola właścicieli nieruchomości w zakresie zbierania odpadów komunalnych w sposób niezgodny z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jasienica Rosielna. 8) Wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w worki przeznaczone do zbierania odpadów komunalnych, zgodne z wymaganiami § 7 i § 8 regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jasienica Rosielna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się z załączniku nr 1 a do SWZ.
Internal identifier: BFP.271.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Jasienica Rosielna. 1 Zakres zadania obejmuje: 1) Odbieranie określonych poniżej odpadów komunalnych, wytworzonych na terenie Gminy Jasienica Rosielna, pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, gromadzonych w workach: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, w tym pozostałości z sortowania odpadów komunalnych, b) zbieranych w sposób selektywny bioodpadów, papieru, metali, tworzyw sztucznych, szkła i odpadów opakowaniowych wielomateriałowych. 2) Odbieranie i zagospodarowanie określonych poniżej selektywnie zebranych odpadów komunalnych w ramach tzw. mobilnej zbiórki odpadów: a) przeterminowane leki i chemikalia; b) zużyte baterie i akumulatory; c) meble i inne odpady wielkogabarytowe; d) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych; 3) Odbieranie i zagospodarowanie określonych poniżej selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest na terenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Gminy Jasienica Rosielna w Bliznem, 36-221 Blizne 240a: a) przeterminowane leki i chemikalia; b) zużyte baterie i akumulatory; c) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; d) meble i inne odpady wielkogabarytowe; e) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych; f) odpady niebezpieczne; g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych, które powstały w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki; h) zużyte opony; i) popiół; j) odpady tekstyliów i odzieży; 4) Odbieranie określonych poniżej selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest na terenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Gminy Jasienica Rosielna w Bliznem, 36-221 Blizne 240a: a) papier; b) metal; c) tworzywa sztuczne; d) szkło; e) odpady opakowaniowe wielomateriałowe; 5) Zagospodarowanie odebranych odpadów komunalnych, o których mowa w rozdziale 1 pkt 2 i pkt 3 w sposób zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. 6) Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem tj. m.in. przedkładanie Zamawiającemu sprawozdań rocznych zgodnie z dyspozycją art. 9n ucpg. 7) Kontrola właścicieli nieruchomości w zakresie zbierania odpadów komunalnych w sposób niezgodny z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jasienica Rosielna. 8) Wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w worki przeznaczone do zbierania odpadów komunalnych, zgodne z wymaganiami § 7 i § 8 regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Jasienica Rosielna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 a do SWZ.