719237-2026 - Competition
Netherlands – Technical testing, analysis and consultancy services – Keuren van arbeidsmiddelen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Keuren van arbeidsmiddelen
Description: Het meerjarig contracteren van één professionele opdrachtnemer voor de uitvoering van keuringen van arbeidsmiddelen tegen de beste prijs-kwaliteitsverhouding zodat de organisatie te allen tijde beschikt over veilige, betrouwbare, aantoonbaar gekeurde en conform wet- en regelgeving beheerde arbeidsmiddelen. Het keuren van arbeidsmiddelen op alle werklocaties van Staatsbosbeheer.
Internal identifier: P26-104
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
Additional classification (cpv): 71631100 Machinery-inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie de leidraad