2. Procedure
Procedure
Title: ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΛΥΨΗΣ ΤΗΣ ΣΤΕΓΗΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΜΕ ΝΕΑ ΜΕΜΒΡΑΝΗ “ΤPO”
Description: ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΛΥΨΗΣ ΤΗΣ ΣΤΕΓΗΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟΥ «ΝΙΚΟΣ ΣΑΜΑΡΑΣ» ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΜΕ ΝΕΑ ΜΕΜΒΡΑΝΗ “ΤPO”
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44176000 Film
5. Lot
Lot: LOT-0001