2. Procedure
Procedure
Title: Installatie, huur, onderhoud en ondersteuning van Layer-2 netwerkverbindingen tussen de skeyes datacenters te Steenokkerzeel en verschillende remote locaties van het skeyes nation-wide WAM-systeem
Description: skeyes heeft de intentie om één of meerdere overeenkomsten met één of meerdere opdrachtnemers af te sluiten voor de installatie, huur, onderhoud en ondersteuning van Layer-2 netwerkverbindingen tussen de skeyes datacenters te Steenokkerzeel en verschillende remote locaties van het skeyes nation-wide WAM-systeem, in een hub-spoke architectuur, ter ondersteuning van de fasen 2A, 2B en 3 van het nationaal (nation-wide) WAM-project. De opdracht wordt opgedeeld in percelen, waarbij elke remote locatie waarvoor een netwerkverbinding moet worden gerealiseerd een afzonderlijk perceel vormt. De overeenkomsten zullen worden afgesloten voor een initiële looptijd van 5 jaar, die start bij de oplevering van de gerealiseerde netwerkverbinding. skeyes kan elke overeenkomst jaarlijks opzeggen, mits naleving van een opzegperiode van 3 maanden. Daarnaast kan skeyes elke overeenkomst 3 keer stilzwijgend verlengen onder dezelfde voorwaarden, telkens voor een bijkomende periode van 1 jaar. Bijgevolg bedraagt de maximale indicatieve tijdshorizon van elke overeenkomst 8 jaar.
Internal identifier: 2968
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34960000 Airport equipment
Additional classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2968 - 1
Internal identifier: 1