719626-2026 - Competition
Bulgaria – Special-purpose motor vehicles – „Доставка на специализирани автомобили за нуждите на „Дневен център за деца с увреждания „Вяра, Надежда, Любов“, гр. Кюстендил и „Център за социална рехабилитация и интеграция (ЦСРИ) с. Лозно“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на специализирани автомобили за нуждите на „Дневен център за деца с увреждания „Вяра, Надежда, Любов“, гр. Кюстендил и „Център за социална рехабилитация и интеграция (ЦСРИ) с. Лозно“
Description: Предметът на настоящата обществена поръчка включва доставка на един брой специализиран автомобил за нуждите на „Дневен център за деца с увреждания „Вяра, Надежда, Любов“, гр. Кюстендил“ и един брой специализиран автомобил за нуждите на „Център за социална рехабилитация и интеграция (ЦСРИ) с. Лозно“. Минималните технически характеристики и оборудване на специализираните автомобили са посочени в Техническите спецификации за всяка обособена позиция, които са неразделна част от настоящата документация.
Internal identifier: 612685
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: „Доставка на специализиран автомобил за нуждите на „Дневен център за деца с увреждания „Вяра, Надежда, Любов“, гр. Кюстендил“
Description: В обхвата на обществената поръчка е предвидена доставка чрез закупуване на 1 бр. нов и неупотребяван специализиран автомобил за нуждите на „Дневен център за деца с увреж-дания „Вяра, Надежда, Любов“, гр. Кюстендил“, както и съпътстващите услуги по гаранционна поддръжка, в гаранционния срок предложен от участника. Минималните технически характеристики и оборудване на специализираният автомобил са посочени в Техническите спецификации за обособена позиция, която е неразделна част от настоящата документация.
Internal identifier: 612688
Lot: LOT-0002
Title: Доставка на специализиран автомобил за нуждите на „Център за социална рехабилитация и интеграция (ЦСРИ) с. Лозно“
Description: В обхвата на обществената поръчка е предвидена доставка чрез закупуване на 1 бр. нов и неупотребяван специализиран автомобил за нуждите на „Център за социална рехабилитация и интеграция (ЦСРИ) с. Лозно“, както и съпътстващите услуги по гаранционна поддръжка, в гаранционния срок предложен от участника. Минималните технически характеристики и оборудване на специализирания автомобил са посочени в Техническата спецификация за съответната обособена позиция, която е неразделна част от настоящата документация. Специализираният автомобил следва да бъде нов, неизползван, с технически данни отговарящи на изискванията, посочени в техническата спецификация (или да надхвърля минималните изисквания)​​​​​​​.
Internal identifier: 612693