719664-2026 - Competition
Poland – Snow-clearing services – 45/AP/2026 Usługi zimowego utrzymania dróg na terenie miasta Koszalin
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: 45/AP/2026 Usługi zimowego utrzymania dróg na terenie miasta Koszalin
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę ręcznego odśnieżania oraz ręcznego pozimowego zamiatania chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych na terenie miasta Koszalina, w okresie zimowym od dnia podpisania umowy do 30 kwietnia 2027 roku w podziale na 6 zadań. Opis i zakres przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ „Zał. 1 SOPZ AZ 2026-27 Ręczne odśnieżanie (OR) 6 zad"
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: art. 138 ust. 4
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1OR
Description: 1. „Usługa ręcznego odśnieżania: oraz ręcznego pozimowego zamiatania (kwiecień) chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina.” 2. Wykaz trenów objętych zimowym utrzymaniem stanowi Załącznik nr E/1.
Options:
Description of the options: brak
Lot: LOT-0002
Title: 2OR
Description: 1. „Usługa ręcznego odśnieżania: oraz ręcznego pozimowego zamiatania (kwiecień) chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina,,” 2. Wykaz trenów objętych zimowym utrzymaniem stanowi Załącznik nr E/2.
Lot: LOT-0003
Title: 3OR
Description: 1. „Usługa ręcznego odśnieżania: oraz ręcznego pozimowego zamiatania (kwiecień) chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina.” 2. Wykaz trenów objętych zimowym utrzymaniem stanowi Załącznik nr E/3.
Lot: LOT-0004
Title: 4OR
Description: 1. „Usługa ręcznego odśnieżania: oraz ręcznego pozimowego zamiatania (kwiecień) chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina.” 2. Wykaz trenów objętych zimowym utrzymaniem stanowi Załącznik nr E/4.
Lot: LOT-0005
Title: 5OR
Description: 1. „Usługa ręcznego odśnieżania: oraz ręcznego pozimowego zamiatania (kwiecień) chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina. 2. Wykaz trenów objętych zimowym utrzymaniem stanowi Załącznik nr E/5.
Lot: LOT-0006
Title: 6OR
Description: 1. „Usługa ręcznego odśnieżania: oraz ręcznego pozimowego zamiatania (kwiecień) chodników, przejść dla pieszych, schodów, podjazdów dla inwalidów oraz przystanków autobusowych, na terenie miasta Koszalina.” 2. ”Wykaz trenów objętych zimowym utrzymaniem stanowi Załącznik nr E/6.