2. Procedure
Procedure
Title: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Lubin, jednostek organizacyjnych i instytucji kultury.
Description: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miejskiej Lubin wraz z jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury.
Internal identifier: BZP.271.1.36.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
Additional classification (cpv): 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66515000 Damage or loss insurance services, 66515100 Fire insurance services, 66515400 Weather-related insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services, 66516400 General liability insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ZADANIE NR 1 – Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej ogólnej oraz NNW
Description: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej ogólnej oraz NNW. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, c) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej ogólnej, d) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW);
Internal identifier: BZP.271.1.36.2026 dla Zadania Nr 1
Lot: LOT-0002
Title: ZADANIE NR 2 – Ubezpieczenie komunikacyjne.
Description: Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie komunikacyjne. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC), b) ubezpieczenie AUTOCASCO (AC), c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW), d) ubezpieczenie ASSISTANE rozszerzone (ASS), e) ubezpieczenie Zielonej Karty (tj. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej)
Internal identifier: BZP.271.1.36.2026 dla Zadania Nr 2
Additional classification (cpv): 66512100 Accident insurance services, 66514110 Motor vehicle insurance services, 66515000 Damage or loss insurance services, 66515100 Fire insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66515400 Weather-related insurance services, 66516000 Liability insurance services, 66516100 Motor vehicle liability insurance services, 66516400 General liability insurance services