720225-2026 - Competition
Poland – Street-cleaning and sweeping services – Utrzymanie czystości wydzielonych terenów zewnętrznych administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2027-2028
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Utrzymanie czystości wydzielonych terenów zewnętrznych administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2027-2028
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje utrzymanie czystości terenów zewnętrznych poszczególnych części zamówienia, odpowiednio: cześć nr 1 - place zabaw obejmuje: teren placów zabaw i boisk sportowych - łącznie 48 lokalizacji, w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska; część nr 2 - plaża wraz z wydmami w rejonie D i molo, obejmuje: teren wydm około 135 tys. mkw., teren plaż około 264 tys. mkw., teren molo w Gdańsku Brzeźnie około 2 tys. mkw., w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska; część nr 3 - nabrzeża, obejmuje: teren nabrzeży i przystani - łącznie 14 lokalizacji, w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska; część nr 4 - tereny imprez sportowo-rekreacyjnych obejmuje: teren imprez sportowo-rekreacyjnych - łącznie 4 lokalizacje, w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska; część nr 5 - plaża wraz z wydmami w rejonie B obejmuje: teren wydm około 183 tys. mkw., teren plaż około 189 tys. mkw., w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska; część nr 6 - plaża wraz z wydmami w rejonie A teren wydm około 373 tys. mkw., teren plaż około 381 tys. mkw., w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska. Szczegółowy zakres i warunki realizacji usługi określono w Opisiwe Przedmiotu Zamówienia i Projektowanych Postanowień Umownych, które stanowią załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie podstawowe obejmuje świadczenie usług w 2027 roku. Świadczenie usług w 2028 roku jest objęte prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamawień publicznych,co oznacza, że świadczenie tych usług w 2028 roku zależy od decyzji Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. W przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, świadczenie usług zakończy się w 2027 roku.
Internal identifier: ZP1.272.17.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
Additional classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 77314100 Grassing services, 90500000 Refuse and waste related services, 90680000 Beach cleaning services, 90400000 Sewage services, 90524300 Removal services of biological waste
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część nr 1 - place zabaw
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości terenów zewnętrznych w latach 2027-2028. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości na terenie placów zabaw i boisk sportowych - łącznie 48 lokalizacji w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska. Szczegółowy zakres i wymagania dotyczące świadczenia usługi określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy, które są załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie podstawowe obejmuje świadczenie usług w 2027 roku. Świadczenie usług w 2028 roku jest objęte prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamawień publicznych,co oznacza, że świadczenie tych usług w 2028 roku zależy od decyzji Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. W przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, świadczenie usług zakończy się w 2027 roku.
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 77314100 Grassing services
Options:
Description of the options: Świadczenie usług w 2028 roku jest objęte prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamawień publicznych,co oznacza, że świadczenie tych usług w 2028 roku zależy od decyzji Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. W przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, świadczenie usług zakończy się w 2027 roku. Szegółowy zakres i wymagania realizacji zamówienia opcjonalnego określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia i Projektowanych Postanowieniach Umowy, które stanowią załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Lot: LOT-0002
Title: część nr 2 - plaża wraz z wydmami e rejonie D i molo
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości terenów zewnętrznych w latach 2027-2028. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości na terenie plaż ( około 264 tys. mkw.) wraz z wydmami (około 135 tys. mkw.) w rejonie D i molo (około 2 tys. mkw.), w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska. Szczegółowy zakres i wymagania dotyczące świadczenia usługi określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy, które są załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie podstawowe obejmuje świadczenie usług w 2027 roku. Świadczenie usług w 2028 roku jest objęte prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamawień publicznych,co oznacza, że świadczenie tych usług w 2028 roku zależy od decyzji Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. W przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, świadczenie usług zakończy się w 2027 roku.
Main classification (cpv): 90680000 Beach cleaning services
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90630000 Ice-clearing services, 90500000 Refuse and waste related services, 90620000 Snow-clearing services, 90400000 Sewage services
Lot: LOT-0003
Title: część nr 3 - nabrzeża
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości terenów zewnętrznych w latach 2027-2028. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości na terenie nabrzeży i przystani - łącznie 14 lokalizacji w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska. Szczegółowy zakres i wymagania dotyczące świadczenia usługi określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy, które są załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie podstawowe obejmuje świadczenie usług w 2027 roku. Świadczenie usług w 2028 roku jest objęte prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamawień publicznych,co oznacza, że świadczenie tych usług w 2028 roku zależy od decyzji Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. W przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, świadczenie usług zakończy się w 2027 roku.
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services, 90630000 Ice-clearing services, 90500000 Refuse and waste related services, 77314100 Grassing services, 90524300 Removal services of biological waste
Lot: LOT-0004
Title: część nr 4 - tereny imprez sportowo-rekreacyjnych
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości terenów zewnętrznych w latach 2027-2028. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości na terenie imprez sportowo-rekreacyjnych - łącznie 4 lokalizacje - w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska. Szczegółowy zakres i wymagania dotyczące świadczenia usługi określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy, które są załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie podstawowe obejmuje świadczenie usług w 2027 roku. Świadczenie usług w 2028 roku jest objęte prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamawień publicznych,co oznacza, że świadczenie tych usług w 2028 roku zależy od decyzji Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. W przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, świadczenie usług zakończy się w 2027 roku.
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Lot: LOT-0005
Title: część nr 5 - plaża wraz z wydmami w rejonie B
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości terenów zewnętrznych w latach 2027-2028. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości na terenie plaż (około m189 tys. mkw.) wraz z wydmami (około 183 tys. mkw.) w rejonie B, w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska. Szczegółowy zakres i wymagania dotyczące świadczenia usługi określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy, które są załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie podstawowe obejmuje świadczenie usług w 2027 roku. Świadczenie usług w 2028 roku jest objęte prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamawień publicznych,co oznacza, że świadczenie tych usług w 2028 roku zależy od decyzji Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. W przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, świadczenie usług zakończy się w 2027 roku.
Additional classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90400000 Sewage services
Lot: LOT-0006
Title: część nr 6 - plaża wraz z wydmami w rejonie A
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług utrzymania czystości terenów zewnętrznych w latach 2027-2028. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości plaż (około 381 tys. mkw.) wraz z wydmami (około 373 tys. mkw.) w rejonie A, w granicach administracyjnych Gminy Miasta Gdańska. Szczegółowy zakres i wymagania dotyczące świadczenia usługi określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy, które są załącznikami do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Zamówienie podstawowe obejmuje świadczenie usług w 2027 roku. Świadczenie usług w 2028 roku jest objęte prawem opcji, zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamawień publicznych,co oznacza, że świadczenie tych usług w 2028 roku zależy od decyzji Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. W przypadku, gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, świadczenie usług zakończy się w 2027 roku.