2. Procedure
Procedure
Title: ENLJ-SAL-381/26 Izvajanje storitev zasebnega varovanja
Description: Predmet javnega naročila je »Izvajanje storitev zasebnega varovanja« za obdobje oseminštirideset (48) mesecev, ki je razdeljen na naslednje sklope: Sklop št. 1: Izvajanje varnostnih storitev v objektu na lokaciji Verovškova 62 Sklop št. 2: Izvajanje varnostnih storitev v objektu na lokaciji Verovškova 70 Predmet javnega naročila je »Izvajanje storitev zasebnega varovanja« na objektih in lokacijah naročnika in zajema: opravljanje tehničnega varovanja in opravljanje fizičnega varovanja.
Internal identifier: ENLJ-SAL-381/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sklop št. 1: Izvajanje varnostnih storitev v objektu na lokaciji Verovškova 62
Description: Izvajanje varnostnih storitev v objektu na lokaciji Verovškova 62 za obdobje oseminštirideset (48) mesecev. Predmet javnega naročila je »Izvajanje storitev zasebnega varovanja« na objektih in lokacijah naročnika in zajema: opravljanje tehničnega varovanja in opravljanje fizičnega varovanja.
Internal identifier: 584332
Lot: LOT-0002
Title: Sklop št. 2: Izvajanje varnostnih storitev v objektu na lokaciji Verovškova 70
Description: Izvajanje varnostnih storitev v objektu na lokaciji Verovškova 70 za obdobje oseminštirideset (48) mesecev. Predmet javnega naročila je »Izvajanje storitev zasebnega varovanja« na objektih in lokacijah naročnika in zajema: opravljanje tehničnega varovanja in opravljanje fizičnega varovanja.
Internal identifier: 584346