2. Procedure
Procedure
Title: PRODUKČNÍ A VIZUÁLNÍ AGENTURA PRO SÚRAO
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování reklamních, kreativních, konzultačních a grafických služeb, včetně příprav a realizací kampaní určených pro veškeré marketingové aktivity na podporu produktů, image zadavatele. Do předmětu plnění je zahrnuta i doprava dodavatele na různá místa plnění. Předmětem této veřejné zakázky budou zejména následující činnosti: - tvorba vizuálního obsahu, tedy zejména: animace a 3D vizualizace stávajících úložišť Richard, Bratrství, Dukovany a budoucího hlubinného úložiště, vizualizace projektů, modely, virtuální prohlídky, interaktivní prvky, - tvorba podcastů, tedy zejména: příprava scénářů, rešerše, moderování, technická realizace, střih, postprodukce, zveřejnění, - produkce veřejných a odborných akcí, tedy zejména: organizace seminářů, workshopy, prezentace, diskuse, Dny otevřených dveří, konference, bude se jednat o organizační a technickou podporu při těchto akcích, které budou probíhat po celé ČR, - podpora výjezdních informačních aktivit, tedy zejména: mobilní expozice, akce v regionech.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79342000 Marketing services
Additional classification (cpv): 79822500 Graphic design services, 92110000 Motion picture and video tape production and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: viz. zadávací dokumentace