2. Procedure
Procedure
Title: Výstavba Logistického centra – nového centrálního skladu pro areál společnosti Veletrhy Brno, a.s.
Description: Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové skladové haly v areálu společnosti Veletrhy Brno, a.s. a úprava přilehlého okolí (spočívající zejména v úpravě zpevněných ploch a zeleně). Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování žádosti o účast i nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Internal identifier: Výstavba Logistického centra – nového centrálního skladu pro areál společnosti Veletrhy Brno, a.s.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45213260 Stores depot construction work, 45112710 Landscaping work for green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje právo požadovat dodání dokumentace skutečného provedení stavby vedle listinné podoby též formou zpracování projekčním činností s využitím metody Building Information Modeling (BIM). V případě zájmu zadavatele na realizaci tohoto plnění bude o podmínkách zpracování jednáno v jednacím řízení bez uveřejnění. Předpokládaná hodnota tohoto plnění činí 3,5 mil. Kč bez DPH.