2. Procedure
Procedure
Title: Blanco Papier Hoogvolume
Description: De aan te besteden opdracht heeft betrekking op Levering van Blanco Papier Hoogvolume, hierna te noemen: de Opdracht. De aanleiding van de Opdracht is de doorlopende behoefte van de Deelnemers Belastingdienst en DUO aan Inkjetpapier voor hun respectievelijke Hoogvolume printstraten. Ten behoeve van het print- en couverteerproces dienen rollen hiervoor geschikt blanco Virgin papier van divers Grammage te worden geleverd. Het resultaat van deze inkoop is de komende 4 (vier) jaar kunnen voorzien in de behoefte aan Inkjetpapier ten behoeve van de Hoogvolume printstraten van de Deelnemers. De raming is gebaseerd op aantal rollen Inkjetpapier. De geraamde opdrachtomvang bedraagt 4.710 rollen Inkjetpapier per jaar. Voor de gehele Opdracht bedraagt de raming 18.580 rollen Inkjetpapier. Het gaat om diverse Grammages.
Internal identifier: 31218185
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Er is gekozen voor een openbare procedure. Dit betekent dat iedere belangstellende Ondernemer rechtstreeks kan inschrijven op deze Aanbesteding. Bij het bepalen van de aanbestedingsprocedure is de omvang en de complexiteit van de Opdracht, het aantal potentiële Inschrijvers, de transactiekosten en het karakter van de markt, meegewogen. Inschrijvers dienen te voldoen aan Geschiktheidseisen. Het gunningscriterium betreft Laagste prijs.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30197630 Printing paper
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1